Rozwiń w formie 5-6 zdań dowlony aforyzm:
1)" Każda miłość przychodzi w porę"
2)" Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje po to by niebyło miejsca na Ziemi wolnego od wspólnych wspomnień"
3)" Każda miłość trwa tak długo na ile zasługuje"

Chodzi o napisanie jak to rozumiesz.

2

Odpowiedzi

2010-04-15T15:38:26+02:00
1)Nienależy szukać miłości na siłe. Ta prawdziwa sama się znajdzie. Jeśli jesteś zbyt młody to mnie rozumiesz co to miłość. Do miłości trzeba dojrzeć i dorosnąć. Przykładem jest lektura pt. ''Mały Książę''
2)Należy razem robić wszystko co możliwe. Gdy gdzieś wyjezdzamy nie można zostawiać bliskiej osoby samej. Będzie ona wtedy samotna i smutna. Aby mieć wspólne, wspaniałe wspomnienia należy zawsze być razem.
3)Jeśli w związku coś się rozpadnie nie wolno ratować tego na siłę. Nie można wmawiać komuś że kocha tą osobę a on tak naprawdę myśli inaczej.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T15:41:50+02:00
"Każda miłość przychodzi w porę" ...
Nie warto szukać uczuć na siłę, ponieważ nigdy nie wyjdzie to na dobre. Należy pamiętać, że zauroczenie to nie miłość i, że pierwszy lepszy partner nie musi się okazać tym jedynym, do końca życia . Jeżeli nic nie czujemy do drugiej osoby nie powinniśmy myśleć o tym tak jak niektórzy : " ojej . kiedyś może ją / jego pokocham" / " Przecież nie mogę być sam, bo kumple mnie wyśmieją " . Musimy w tym widzieć siebie, swoje uczucia i plany na przyszłość..