Polecenie jest takie :
Zorganizujcie konkurs na najlepsze przemówienie, które przedstawiciel absolwentów szkoły wygłosi podczas zakończenie roku szkolnego.
Dam naj, zgłaszam błędną jeżeli odpowiedzi to np. " a z jakiej książki".

P.S

Mała pomoc w załączniku jest co i jak.

1
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T17:51:33+02:00
Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice!

Dzisiaj spotykamy się tutaj, w tej szkole, pewnie po raz ostatni. Napewno po raz ostatni z naszymi szóstoklasistami i ich rodzicami. Przed nami wakacje, wolny czas. Ale po nich znów spotkamy się tu, by wspólnie tworzyć wspólnotę szkolną. Dzisiaj, z tego miejsca, chciałbym podziękowac Wam, drodzy nauczyciele, za trud, jaki wkładacie w nasze wyksztacenie. Jeśli teraz pomyślę, ile nerwów "zjadacie", gdy my przychodzimy nieprzygotowani lub bez zadania.
My to rozumiemy. My chcielibyśmy sie poprawić, ale nie wiemy jak. Z tego, co zauważylem, ci uczniowie, którzy maja słabe stopnie, starająsię podnieśc się, ale niezabardzo im to wychodzi. Nie przekreslajmy ich! Oni kiedyś dadzą radę!
Dziekuję rodzicom, za datki, jakie złozyliście państwo na Komitet Rodzicielcki i tego typu zbiórki. Dzięki tym pieniądzom nasza szkoła zakupiła nowe komputery i biurka do sal informatycznych. Dziekujemy!
Serdecznie dziekuję paniom sprzątającym, konserwatorom i wszystkim, którzy dbają o naszą szkołę. Dzieki Wam wszystko jest czyste, wszystkie krany dokręcone. Dziekujemy!
najbardziej i najgoręcej dziekuję naszemu dyrektorowi. Dziekuję za to, że tak pilnie strzeże pan porządku w tej szkole. Czy ktoś kiedyś widział w tej szkole złe zachowanie? Nie, bo mamy cudownego pana dyrektora. Serdecznie dziekujemy!
Jeszcze z tego miejsca chcę podziekowac za wysłuchanie i chcę życzyć miłych wakacji. Pragnę też zaprosić tutaj pana dyrektora, tak, jak prosił oraz po przemowie pana dyrektora zapraszam na krótka inscenizacje na dużej sali gimnastycznej.
Dziekuję i zapraszam pana dyrektora.

myslę, że Ci się spodoba :]
171 4 171
Komentarz został usunięty