Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-17T13:21:57+02:00
Moja praca z 3gimnazujm : mam nadzieje,że pomoże i ci sie spodoba:

Moim zdaniem Jacek Spolica w pełni zasłózył na rehabilitacje.Postaram sie uzasadnic moje stanowisko poprzez zaprezentowanie kilku argumnetow.
Pierwszym z nich jest to,że Jacek Soplica za wszelką cenę starał sie naprawic błędy popełnione w młodosci. Z dumnego i lekkodusznego szlachica zmienia sie w poboznego księdza.Kiedy zoreintowal się, ile nieszczęsc spowodował,przybrał imię Robak które miało symbolizowac pokorę i wyrzeczenie sie dawnej dumy. Jacek posiweca sie bardzo ojczyznie; walczac u boku Napoleona oraz pracujac jako emisariusz.
Nastp argumnetem jest to,że Soplica uratowal życie ostatniemy hrabiemu z rodu Horeszków oraz Gerwazemu. Mysle,że zrobił to nie tylko aby odpokutowac, ale po prostu ze zwykłej zyczlwiosc i checi pomocyl.
Uwazam,że przytoczone argumnety w pełni popieraja teze zawarta w temacie. choc jacek soplica w przeszłosci popełnił wiele blędów i przyczynił sie do smierci wielu osób, to jednak zrozumial swoje błędu i je wynagrodzil. Oficjalnie został przywrócony do czci. Sądzę ,że w 100% słuszenie :))

nooo to jest moja pracka :) pozdro :*
8 2 8