Waśnie się dowiedziałeś że Rada Miasta w twojej gminie ma się zająć na obradach problematyką młodzieży. Chciałaś uczestniczyć w tych obradach, ale wypadł Ci ważny sprawdzian którego nie możesz opóścić, napisz więc list do Radnego, w którym zwrócissz uwagę na problemy młodzieży w Twojej okolicy.

1

Odpowiedzi

2010-04-15T16:13:49+02:00
Szanowny panie ministrze

Bardzo chcial bym przeprosci za moja nieobecnosc na dzisiejszych obradach, ale niestety wypadl mi bardzo wazny test ktorego nie moglem opuscic.W owym liscie pragnol bym poruszyc sprawe ktore chcialem przedsatwic na dzisiejszych obradach.
Uwazam iz pierwszym problemem mlodzierzy w naszej okolicy jest alkoholizm i narkomania. Owe problemy staja sie wiekszym zagrozeniem dla zdrowia mlodzierzy jak i dla otaczajacego ich spoleczenstwa. Uwazam ze rada miasta ... aby w wiekszej iloscy byly wysylane patrole policyjne oraz strazy miejskiej. W pubach i restauracjach postarac sie trzeba aby sprzedajacy alkohol dokladniej kontrolowali mlodziez.
Kolejnym problemem jest przemoc w szkole i miejscach publicznych. Nauczyciele powinni zwracac wieksza uwage na dzieci ktore sa zamkniete w sobie bo byc moze skrywaja jakas brutalna prawde zwiazana z ich normalnym dojerzewaniem. Jak i tez powinni dokladniej obserwowac co tak naprawde dzieje sie na przerwach. Sadze iz niedopuszczalne jest tzw. '' kocenie''.
Prosze o pozytywne i racjonalne rozpatrzenie mojego listu z powarzaniem
.....................
1 5 1