Odpowiedzi

2010-04-15T16:16:56+02:00
12.08.2050

Był to rok 2050 wstałam wcześnie rano i spojrzałam przez okno za którym chodzą żyrafy, słonie, lwy itp.
5 2 5
2010-04-15T16:26:25+02:00
"Drogi Pamiętniku"

Przepraszam, że dzisiaj tak późno do Ciebie zaglądam ale cały dzień spędziłam na podwórku.

Rano, gdy tylko się obudziłam, wyskoczyłam z łóżka i pomknęłam w kierunku łazienki, ponieważ chciałam się jak najszybciej odświeżyć i wyjść do Anety . Jak już Ci mówiłam, Aneta to moja najlepsza przyjaciółka.. Wracając do porannej toalety, to biegnąc do niej poślizgnęłam się na mokrej posadzce. Na szczęście nic mi się nie stało, ale może do dlatego, że upadłam większą częścią swojego ciała na mamę. Nie mogłyśmy się powstrzymać od śmiechu.

Około godziny dziewiątej zdecydowałam się na krótki telefon do Anety. Umówiłyśmy się na kwadrans po dziewiątej. Kiedy doszłam na miejsce spotkania mojej przyjaciółki nie było. Nie ukrywam, że było mi przykro, ponieważ zawsze gdy się umawiałyśmy ona była punktualnie. Po trzydziestu minutach zaczęłam się o nią martwić.. Gdy nagle ... zza rogu wyszła jakaś postać. Szybko zorientowałam się, ze to dziewczyna.. Ale najbardziej zaskakującym faktem było to, że to Aneta.. ! Okazało się, że spadła na nią puszka z ciemną farbą .. Szybko pobiegłyśmy do jej domu. Na szczęście farbę dało się jeszcze zmyć ..

Ubawione po pachy bawiłyśmy się razem do późnego wieczorku. Nigdy nie zapomnę tego cudownego dnia! Mam nadzieję, że Tobie podobał się on tak samo jak i mnie. !!

To już dzisiaj na koniec, ponieważ padam z nóg. Obiecuję, że jutro do Ciebie zajrzę .

Paa, mój drogi Pamiętniku !!
4 5 4