Odpowiedzi

2010-04-15T17:24:04+02:00
Moim ulubionym nauczycielem jest pan od fizyki.Jest to niezwykle otwatry,ciepły i przyacielsko nastawiony do ludzi starszy człowiek.Potrafi zmotywować kazdego,nawet najbardziej leniwego ucznia do pracy.Pan ten ma ogromną wyobraznie i chęc do pracy.Pozornie wygląda na groźnego,nie miłego i surowego człowieka,jednak wystarczy chwila aby przekonać się,że jest zupełnie inaczej.W błąd może wprowadzać nas jego poważny wygląd.Okulary,garnitur,idealnie wypastowane buty.Cenię go za to,ze zawsze daje swoim uczniom szanse na wykazanie się,sprawiediwie ocenia oraz nagradza tych ,którzy na to zasługują.Oceniam go pozytywnie,z pewnością będę go pamiętać długie lata.
39 4 39
2010-04-15T17:38:35+02:00
Pan Dariusz Adamowski* jest nauczycielem historii i wychowania fizycznego. Pracuje w naszej szkole od ponad dwudziestu lat, więc uczył pewnie naszych rodziców, abo starsze rodzeństwo.
Pan Adamowski jest wysokim mężczyzną i jest w średnim wieku. Ma krótko przystrzyżone włosy, że wygląda jak byłby łysy Jego twarz o ciemnej karnacji, ma zwykle śmieszny albo poważny wyraz. Na jego obliczu widać zmarszczki, ale nic w tym dziwnego, ponieważ jest w dojrzałym wieku. Oczy nauczyciela mają piwny kolor, są w ciemnej oprawie, które nie raz się uśmiechają, gdy pan sobie żartuje.
Ubiera się zawsze elegancko i gustownie, przeważnie nosi swetry różnego koloru, jednolite lub w paski oraz jeansy i czarne, błyszczące buty. Na lekcję wychowania fizycznego przebiera się w niebieski dres marki "Adidas" i sportowe obuwie.
Interesuje się oprócz historii szybkimi samochodami, lubi też płeć piękną.
Nasz historyk jest osobą wysportowaną, o czym świadczą lekcję w-f. Odznacza się też cierpliwością, ale do pewnego momentu. Staje się nerwowy i traci panowanie nad sobą, gdy uczniowie go drażnią, nie słuchają jego poleceń lub gdy przezywają go, (a ma on słynny pseudonim z serialu "Świat według Kiepskich").
Ten nauczyciel znany jest z tego, że szybko jeździ samochodem, oraz pali papierosy czym daje zły przykład swoim wychowankom. Zdarza się, że pali przy uczniach, a nawet wymknie mu się jakieś przekleństwo.
Według większości uczniów pan Adamowski dobrze uczy swojego przedmiotu, ponieważ dużo opowiada o historii, ale również wplata w swoją opowieść anegdotki ze swojego życia (np. o telewizorze, butach, o zwierzętach). Dzięki temu na historii możemy odpoczywać. Denerwuje nas jednak jego niesłowność gdyż nie wywiązuje się dobrze z zadań nauczyciela, nie oddając nam na czas kartkówek.
Moim zdaniem pan Adamowski jest zabawny, ale też uparty jak osioł. Jak by był więcej nauczycieli jak on, to na lekcjach można by było się odprężyć.


Mam nadzieję, że pomogłam:)
* Dariusz Adamowski nauczyciel w szkole podstawowej w Mirocinie Dolnym.
Zamiast niego możesz zastąpić go jakimś innym nauczycielem z Twojej szkoły:)
48 3 48