Dokończ historię.Napisz minimum 5 zdań.
Dzięki ;-)Była sobie Błękitna Planeta nazywana Ziemią.Rosły na niej potężne,wiecznie zielone lasy,płynęły krystalicznie czyste błękitne rzeki i strumienie,powietrze pachniało słońcem i kwiatami.Pewnego dnia pojawił się na niej człowiek.Rozejrzał się uważnie dookoła i.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................I Człowiek oraz Ziemia zaprzyjażnili się.

2

Odpowiedzi

2010-04-15T16:17:24+02:00
.. i stwierdził że wokoło niego jest bardzo pięknie. Urzekł go łagodny klimat i śpiew ptaków. Człowiek zaczął zwiedzać Ziemię i doszedł do wniosku że właśnie tu chce spędzić resztę swojego życia. Codziennie poznawał nowe miejsca, rośliny, zwierzęta, zaprzyjaźniał się z nową okolicą. Pewnego razu człowiek o mało nie spadł z urwiska skalnego, lecz w myślach prosił Ziemię, aby go uratowała. I tak właśnie się stało, człowiek został cudownie ocalony. Od tego czasu codziennie dziękował jej za dar życia.
2010-04-15T16:24:18+02:00
Widząc ogrom otaczającej go przestrzeni, zaczą zastanawiać się nad jej zagospodarowaniem. Wybudował dom w miejscu gdzie rozciągał się widok na morze, dbał o miejsce , w którym mieszkał. Zaczą uprawiać ogród, sadzić drzewa owocowe, warzywa, kwiaty. Gdy pzychodziły zwierzęta, dzielił się z nimi, tym co wychodował. Zaczą rozbudowywać swój dom, hodować zwierzęta, lecz ciągle dbał o środowisko, w którym przyszło mu żyć. Człowiek wykonywał pracę, które miały znaczny wpływ na rozwój ziemi. Dlatego człowiek oraz Ziemia zaprzyjaźnili się.