Odpowiedzi

2010-04-15T18:05:58+02:00
Osobą, która jako pierwsza przychodzi mi go głowy, a która jak nikt inny zasługuje na pomnik jest moja mama. Nie chcę tu uchodzić za maminsynka, jednak naprawdę moja mama jest dla mnie najważniejszą osoba w życiu.
Moja mama jest dla mnie ideałem, jest pełna energii do życia. Zawsze potrafi znaleźć rozwiązanie mojego problemu, nieważne jak trudny by był. Poświęca mi każdą wolną chwilę czasu, zawsze możemy pogadać o wszystkich moich problemach. Jest nie tylko moją mamą, ale także moją najlepszą przyjaciółką. Poza tym charakteryzuje ją anielska wręcz cierpliwość.
Kolejnym powodem, dla którego należy jej się pomnik jest fakt iż gotuje ona najlepiej na świecie. Żaden z światowej sławy kucharzy, nie dorasta jej do stup. Ponadto moja mam jest osobą wszechstronnie uzdolnioną, potrafi także malować, szydełkować i pięknie śpiewa.
Jeśli chodzi o wygląd to moja mama jest dla mnie także ideałem. Ma długie, czarne i lśniące włosy które świetnie współgrają z jej wiecznie uśmiechniętą twarzą. Na pierwszy rzut oka widać, że jest osobą pogodną i kochaną.
Mam nadzieję, że w przyszłości, będę choć w połowie tak świetną osobą i dobrym rodzicem jak moja mama. Jest ona dla mnie prawdziwym autorytetem i wzorem do naśladowania, dlatego myślę, że jak nikt inny zasługuję na wystawienie pomnika na jej cześć.
3 5 3