Odpowiedzi

2010-04-15T16:52:39+02:00
Kochana Asiu!
W pierwszych slowach mego listu cieplo Cie pozdrawiam i chcialam Ci powiedziec ze bardzo za Toba teskie. Odkad sie przeprowadzialas wszystko sie zmienilo. Ta Zosia co mieszkala naprzeciwko mnie przeprowadzila sie na inna ulice, Zenek zaczal przjaznic sie z Karolem, a przeciez tak bardzo go nie lubial. A natomiast, gdy Ty sie przeprowadzialas zaprzyjaznilam sie z Rokasana Rogus. Ty jej nie znasz, gdyz zaczela chodzic do naszej szkoly jak Ty sie przeprowadzialas, ale mysle ze gdybyscie sie poznaly napewno byscie sie polubily. A mama kupila mi nowego kotka, to juz czwarty, nazwalam go Kubus. Mam nadzieje, ze do mnie za niedlugo przyjedziesz, bo strasznie za Toba tesknie. Na Twoja odpowiedz czekam z niecierpliwoscia.
Pozdrawiam:
Twoja ...
10 2 10
2010-04-15T16:59:08+02:00
Droga Olu!
Już dawno się nie widziałyśmu. W tym liście chciałabym Ci napisać co u mnie słychać, co się nowego wydarzyło.
Pierwszą rzeczą, o której chciałam Ci napisać, jest to, że dostałam się do drugiego etapu olimpiady z języka polskiego. Dużo się uczyłam, dlatego osiągnęłam swój wyznaczony cel. Jednak nie wiem, czy sobie poradzę, bo są tam naprawdę zdolni uczniowie.Trzeba być optymistą. Oprócz tego zapisałam się na basen z zalecenia pani doktor, ponieważ mam lekką skoliozę. Chociaż nigdy nie lubiałam pływania, lecz jednak zapisałam się, bo moja pani od wf-u powiedziała, że jest to najlepszy sposób na skrzywienie kręgosłupa. Musimy kiedyś razem się wybrać na basen. A tak poza tym w szkole jak zwykle. Mamy dużo nauki i jeszcze więcej prac domowych. Czasami już nie wydążam. Jakoś muszę wytrwać do wakacji, a to już niedługo. Nie powiedziałam Ci jeszcze najlepszego: kupiłam psa- owczarka niemieckiego. Jest cudny! Ma dopiero 5 miesięcy. Nazwałam go Ciapek, gdyż ma śmieszną plamką na nosie. Także już niedługo, kiedy trochę podrośnie, będę musiała wstawać o 6.00 rano i iść z nim na spacer.
W największym skrócie opisałam Ci co u mnie słychać. A co tam u Ciebie? Musimy się wkońcu spotkać. Czekam na opowiedź. Pozdrawiam

(imię)
6 2 6
2010-04-15T17:08:51+02:00
na lewym górnym rogu musi być data (np. 14.09.10.) i miejscowość (np. warszawa)

Witaj Zosiu.

Dziękuję Ci bardzo za Twój ostatni list. Bardzo się ucieszyłam na wiadomość że w wakacje przyjedziesz do swojej babci i się zobaczymy.
Jak wiesz, już wyjechałam z klasą na wycieczkę do Paryża, jest tu cudownie. Jestem tutaj dopiero pierwszy jeden dzień a zdążyłam się zakochać w tym mieście. Nocą wszystko jest pięknie oświetlone. A jutro wyruszamy do jednego z największych muzeów sztuki na świecie gdzie znajduje się m.in. Mona Lisa jest to Luwr, a następną atrakcją będzie wieża Eiffla. Jak przyjedziesz to Ci pokaże mnóstwo zrobionych prze zemnie zdjęć.
Na tym kończę mój list. Do zobaczenia. Przesyłam pozdrowienia prosto z Paryża.

Twoja kumpela
Gosia.
6 4 6