Proszę o 20-30 krótkich zdań w formie wypracowania a nie punkty, na temat "Jaki w/g Ciebie powinien być przyjaciel".(po niemiecku + tłumaczenie)

Barzo proszę proste bo muszę się tego nauczyć na pamięć a z tym językiem mam problem.
Dziękuję.


NIE NA TEMAT, KOPIOWANE Z NETA I KRÓTSZE ZGŁASZAM SPAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-17T16:15:01+02:00
Przyjacielem powinna być osoba której ufasz. Macie wspólny język do rozmów i się rozumiecie. Gdy powierzysz mu tajemnice powinien zachować ją dla siebie. Nie jest samolubny. Chętnie dzieli się z tobą różnymi rzeczami. Przyjeżdżacie do siebie na nocki. Przyjaciel powinien być pomocny. Przede wszystkim uczciwy i taki, który Cię nigdy nie opuści. Nie może być fałszywy oraz samolubny. Jeżeli obgaduje cię za plecami to już nie jest przyjaciel. Gdy ktoś jest prawdziwym przyjacielem to po prostu się to czuje. Przyjaźń jest to coś pięknego. Na prawdziwego przyjaciela można zawsze liczyć. Nigdy Cię nie zawiedzie. Z nim można razem śmiać się i płakać. To prawdziwe szczęście mieć szczerego przyjaciela.

Friend muss eine Person Ihres Vertrauens sein. Haben Sie eine gemeinsame Sprache für den Dialog und das Verständnis. Wenn Sie vertrauen ihm die Geheimnisse sollte es für sich behalten. Es ist nicht egoistisch. Gern teilen mit Ihnen verschiedene Dinge. Du kommst in mein Haus für die Nacht. Ein Freund sollte hilfreich sein. Vor allem, ehrlich und eine, die nie verlassen werden Sie. Es kann falsch sein, und selbstsüchtig. Wenn die Krabben Sie hinter Ihrem Rücken ist nicht mehr ein Freund. Wenn jemand ein wahrer Freund ist einfach zu spüren. Freundschaft ist etwas Schönes. Für einen wahren Freund, den Sie immer zählen können. Never let you down. Mit ihr können Sie gemeinsam lachen und weinen. Es ist echt Glück, dass ein aufrichtiger Freund zu haben.

Tu jest 15 zdań ale niektóre są długie liczę na naaaj . ; D
1 5 1