Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T17:08:23+02:00
Witam cię Kasiu!
Na początku mojego listu pragnę cię gorąco pozdrowić.
Co u ciebie słychać?
Nie wiem czy słyszałaś o tej strasznej tragedii która wydarzyła się 10 kwietnia bieżącego roku w naszym Kraju.
Otóż Rozbił się samolot.Katastrofa ta spowodowała śmierć ponad dziewięćdziesięciu ludzi. Wśród ludzi był Lech Kaczyński-Prezydent RP. Katastrofa miała miejsce na lotnisku w Smoleńsku.
Samolot leciał na obchody 70 rocznicy zbrodni Katyńskiej.
W związku z tak strasznym wydarzeniem ogłoszono siedmiodniową żałobę narodową. Pierwszy raz w historii współczesnej, jedna katastrofa spowodowała śmierć głowy państwa.
Gorąco cię pozdrawiam i czekam na list od ciebie..


Twoja....
2010-06-25T07:01:16+02:00
Drogi Szymonie.!

Na wstępie pragnę cię serdecznie pozdorwić. Ahh, jak ten czas szybko leci. Jeszcze wczoraj razem byliśmy na kolonii a dziś już minęły trzy lata. Aha, byłbym zapomniał-serdecznie zapraszam cię do nas do Polski na wakacje. Moi rodzice powiedzieli, ze mozesz zostać nawet dwa tygodnie. Ależ się cieszę ;p
Piszę, ponewaaż chce ci o czymś opowiedzieć. Jak napewno wiesz, parę miesięcy temu zmarł śmiercią tragiczną nasz prezydent Lech Kaczyński, jego żona i cały kwiat Polskiej inteligencji. W tym tygodniu odbyły się wybory na nowego prezydenta. Najwięcej głosów miał pan Komorowski i pan Kaczyński. Jednak przeważał ten pierwszy. U nas w szkole też były takie głosowannia i głosowałam za p.Jarosławem Kaczyńskim, gdyż wiem, ze on doprowadzi Polskę do porządków.
Na dziś muszę kończyć, ponieważ zaraz zamykają pocztę. Mam nadzijeję, ze napiszesz co u Cb.
Pozdrawiam serdecznie.

/......................./