Dzisiaj sprawność fizyczna większość z was rozwija na lekcjach wf-u-na szkolnym boisku,w sali gimnastycznej, lub na basenie.Jakie ćwiczenie lubisz najbardziej?
Czy szkolne zajęcie to jedyna twoje ćwiczenia? W jaki jeszcze sposób dbasz o swoją sprawność fizyczną

jakby co to chodze na siatkówke i na tańce a moje ulubione ćwiczenie to biegi

pliss pomóżcie !!!!!

3

Odpowiedzi

2010-04-15T17:03:30+02:00
Lubię sport. Moim ulubionym ćiwczeniem są biegi, natomiast uczeszczam nie tylko na szkolne zajęcia. Trenuję siatkówkę oraz chodzę na tańce. Interesuje się tym co robie.
2010-04-15T17:04:32+02:00
Moje ulubione ćwiczenie to bieganie. Nie ważne czy są to długie, czy krótkie dystanse, jednak zawsze czuję to samo. Taką ekscytację , że mogę wygrać, że mogę pobić swój rekord. Jednak szkolne zajęcia to nie są jedyne moje ćwiczenia. Moją pasją, a zarówno ćwiczeniami fizycznymi jest siatkówka, oraz tańce.
2010-04-15T17:05:36+02:00
Swoją sprawność fizyczną rozwijam nie tylko na lekcjach wf, również na podwórku umawiam się ze znajomymi i razem gramy w siatkówkę bo właśnie to jest mój ulubiony sport.
Na lekcjach wf najbardziej lubię biegać jest to moje ulubione ćwiczenie i przyznam że w biegach na czas jestem całkiem niezła.
Moją pasją jest taniec, po lekcjach chodzę na treningi. Zawsze przed szkołą i przed pójściem spać robię rozgrzewkę składającą się z ćwiczeń takich jak brzuszki pajacyki pompki skoki na skakance. Tak więc moja sprawność fizyczna jest bardzo dobra, lecz staram się ją jeszcze bardziej rozwijać.
1 5 1