Odpowiedzi

2010-04-15T17:02:57+02:00
Oooo jaka ja biedna moj maly ksiaze tak sie mna opiekowal a teraz odszedl jeszcze pamietam jak mnie pielengnowal coz bylo mi doskonale w swoim rodzaju moze jeszcze kiedys wroci ale to nie pewne kiedys moze..... moze znow bedzie chronil mnie przed okropnym tygrysem , zakladalklosz przeczyszczal swoje wulkany te wygasle i te niewygasle och...... jestem taka nieszczesliwa z powodu jego odejscia.
2010-04-15T17:06:00+02:00
"Wciąż nie mogę w to uwierzyć...Odszedł...CZy mógł tak postąpić z mojego powodu? Czy mogłam mu przeszkadzać, denerwować go?
Cały czas mam go przed oczyma...Był dla mnie wszystkim, a ja nie umiałam tego okazać. Żałuję, że tak go wykorzystywałam i pyszniłam sie przy każdej nadarzającej się okazji. Teraz wiem to już na pewno, że to wszystko moja wina! Chyba nigdy sobie tego nie daruję. To ból , który sama sobie wyrządziłam i który będzie we mnie po kres mych dni...Jednak jedno muszę jeszcze moju Księciu przekazać, to co już powinnam była powiedzieć wcześniej...Wiem, że to będzie trudne, jednak nie mogę być słaba. Muszę powiedzieć te kilka słów:Kocham Cię!..."