Proszę zróbcie mi to błagam!!!

1)List oficjalny do dowolnej instytucji z prośbą o wsparcie finansowe dla niewidomych dzieci chcąc wyjechać nad morze
2)Opis postać z elementami charakterystyka (kolega lub koleżanka)
3)Recenzja książki(najlepiej młodzieżowej)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T18:07:42+02:00
Zad1
Imie nazwisko data,miejscowosc
Ulica twoja
Miasto kod pocztowySZANOWNY PAN
Imie nazwiso burmistrza w twoim miescie
BURMISTRZ miasto w którym mieszkaszNazywam się(imie nazwisko) i jestem uczennicą klasy...Szkoły Podstawowej nr (numer).Zostałam wybrana, aby w imieniu naszej klasy poprosić Pana o dofinansowanie wycieczki naszych niewidomych kolegów. Bardzo prosimy Pana o pomoc finansową, ponieważ pragniemy by nasi koledzy pojechali z nami. By nie musieli, zostać w domu dlatego,że nie widzą. Obiecujemy , że my również postaramy się o wkład własny. Planujemy sprzedać makulaturę.
Mam nadzieję, że pomoże Pan nam w zorganizowaniu wspaniałej niespodzianki jaką będzie dla nich owa wycieczka. Myślę, że nasi koledzy byliby bardzo szczęśliwi gdyby Pan pomógł w realizacji tak drobnego marzenia.

Z poważaniem
(imię,nazwisko)

Zad2
Moja koleżanka nazywa się (imie,nazwisko) ma lat(liczba) mieszka w(miejscowość)uczy się w(klasa lub szkoła).jej twarz jest (np.. okrągła, szczupła, pociągła,blada).Nos ma(np. długi zadarty, spiczasty, mały), a jej oczy są(np. duże wesołe zielone , niebieskie,małe smutne, wiecznie przymróżone).Jej wzrost jest(np. niski, sredni, wysoki).sylwetka (np. nieco zaokraglona, szczupła,zgrabna,wyprostowana,zgarbiona).Charakter ma (np. trudny,silny,nieugięty,słaby),a jej osobowość (np. nie jest barwna,jest barwna bogata,niebanalna).jej poglądy są(np. nowatorskie,oryginalne tradycyjne). Ta osoba zasługuje na szacunek, bo …

Zad3
Sorki, ale w tym ci nie pomogę sory jeszcze raz