Odpowiedzi

2010-04-15T17:11:54+02:00
Moje ulubione miejsce to park . Bardzo często Go odwiedzam, prawie codziennie . Przechodząc przez jego bramy już czuję, że będę mogła się zrelaksować, wyciszyć . Najczęściej chodzę tam sama, ponieważ wtedy lepiej jest mi wypocząć i przede wszystkim myśleć . Będąc tam, rozmyślam o różnych tematach.
O szkole, przyjaciołach, nauce . Uwielbiam to miejsce, gdyż bardzo często spotykam tam nowych, fajnych ludzi z którymi mogę od czasu do czasu porozmawiać, usiąść na ławce . W ich towarzystwie spędzam bardzo miło czas . Park działa na mnie pozytywnie . Czuć tam pełnię natury. Polecam innym to miejsce !
Jest na prawdę świetne . A ludzie, których się tam spotyka są jeszcze bardziej fajni .
___________________________________
Prosze :D Nic innego nie przyszło mi do głowy .
5 4 5
2010-04-15T17:18:25+02:00
Moje ulubione miejsce w którym najlepiej mi się przebywa to Leśniczówka w Żorach. Byłam tam wiele razy, lecz przy każdym razie czuję się w tym miejscu fantastycznie.
Mój pierwszy pobyt tam miał miejsce 15 maja 2007 roku - było to ognisko klasowe. Czułam się tam fantastycznie, jak w jakimś magicznym i pełnym zagadek miejscu. Z moimi przyjaciółmi wybraliśmy się na wilcze doły, graliśmy tam w podchody.
Moim ulubionym miejscem w tym ,, raju" jest polana - nazwałam ją ,, wiosenną polaną", ponieważ gdy tam jestem to za każdym razem jest tam wiele kwiatów, zajęcy i dzięciołów. Nie wiem dlaczego lubię tam przebywać, sądzę że jest tam coś niezwykłego co mam nadzieję w najbliższej przyszłości odkryję.
2 3 2
  • Ancz
  • Początkujący
2010-04-15T17:33:27+02:00
Na Ziemii jest dużo wspaniałych miejsc aczkolweik te , które najbardziej przypadło mi do gustu znajduje się nie daleko mnie .To mała łąka z pięknym oczkiem wodnym w, którym pływają śmieszne kolorowe rybki i strą ,prymitywną huśtawką z liny obok . Lubię tam przebywać ,ponieważ panuje tam sokój cisza ,nikt mi nie przeszkadza ,gdzy myśle, rysuje , zasnanawiam się co mnie w życiu czeka ,gdy poprostu marzę o żeczach które nigdy się nie wydażą . Kiedy przychodzę w to niesamowite miejse ,które nazywam moją oazą wyciszenia staje się innym człowiekiem ,patrze na świat z całkiiem innej perspektywy . Albo poprostu chodzę tam ,aby uciec od codzienności świata ,który mnie otacza. Dla nie których to zwykłe zarośięte pole z jaką tam czeroną huśtawką i dołem z woda,ale dla mnie to coś więcej to moje mniejsce na Ziemii ,to mój raj ...
3 3 3