Odpowiedzi

2010-04-15T18:01:27+02:00
Drodzy przyjaciele z kosmosu!
W imieniu wszystkich ziemian witamy was na naszej skromnej planecie. Na początek pragnę wam przedstawić przewodniczącego Unii Europejskiej. Podejmuje on wszystkie ważne decyzje związane z krajami UE.
W dzisiejszym dniu przygotowaliśmy dla was wiele rozmaitych atrakcji np. zwiedzanie Ameryki.Jesteśmy bardzo szczęśliwi że zgodziliście się odwiedzić naszą planetę. Dla Ziemi jest to ogromny zaszczyt. Nikt z nas jeszcze nie doświadczył niczego podobnego. Mamy nadzieję,że miło spędzicie czas u nas i z chęcią powrócicie tu za kilka lat. W ciągu tych paru dni zaplanowaliśmy dla was mnóstwo atrakcji np. Wizyta we wszystkich parkach wodnych na naszej planecie, Zwiedzanie wielu ważnych krajów. Na pamiątkę podarujemy wam Roczny zapas syropu klonowego prostu z kanady, Ciepłe futra rodem z Grenlandii i wiele wiele innych zasobów naszej planety.
Mam nadzieję,że wracając na swoją gwiazdę będziecie nas pamiętać i wkrótce zaprosicie nas do siebie abyśmy i my mogli poznać waszą kulturę, tradycje...
3 4 3
2010-04-15T18:02:53+02:00
Drodzy Kosmici!
Serdecznie witamy Was na Ziemi. Jest to naprawdę wspaniała planeta i mamy nadzieję, że poczujecie się tutaj jak w domu. Wiedzcie, że każdy będzie was tutaj tolerował. Możecie robić co chcecie byle byście nie zagrażali naszej cywilizacji.
Możecie tutaj zostać jak długo chcecie i prosić o wszystko. Postaramy się zrobić co do nas należy by przyjąć Was tak jak należy.
Są tu piękne krajobrazy, wodospady, lasy, dżungle, plaże. Mamy też hotele z pięknymi pokojami i doskonałymi widokami. Możecie podziwiać zabytki np.: Wieżę Eiffla w Paryżu, Krzywą Wieżę w Pizie, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie i Piramidę w Gizie.
Mamy nadzieję, że nasza planeta Wam się spodoba i spędzicie tu miłe chwile.
Ziemia powszechnie zwana Błękitną Planetą ma wiele zalet. Bóg stworzył wspaniałą florę i faunę.
W rzekach, morzach i oceanach żyje wiele ryb, które można łowić. Blisko mórz rozciągają sie wspaniałe plaże. Można się na nich opalać, fale przyjemnie uderzają o brzeg. Na ziemi jest też wiele lasów, w których żyją ptaki i różne zwierzęta. Przyjemny śpiew ptaków i kojący szum drzew działa uspokajająco nawet na największego nerwusa. Na Błękitnej Planecie rozciągają się pasma gór. Wspinaczka po skałach jest cudownym przeżyciem. Zimne i rześkie powietrze działa pobudzająco. miejsc tej planety, ale mam nadzieję, że przekonałam was, iż warto tu mieszkać.
W imieniu Ziemian .........(Imię)
3 4 3