Napisz:
1.Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku szkolnego- dla rodziców i nauczycieli.
2.Zaproszenie na ognisko- dzieci z Twojej dzielnicy(wsi, osiedla)
3.Napisz dedykację, którą mógłbyś umieścić na swoim zdjęciu dla :
a) kolegi z klasy
b) wychowawcy klasy
4.Napisz ogłoszenie o planowanej wyprawie kajakowej (zamieść w nim informacje na temat terminu organizatora i uczestników; napisz, jakie warunki [psychiczne i fizyczne] powinni spełniać uczestnicy)
5. Napisz zawiadomienie o nadzwyczajnym zebraniu mieszkańców osiedla w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa.

Potrzebna na jutro!!

2

Odpowiedzi

2010-04-15T18:03:40+02:00
1.
Zaproszenie
Mam zaszczyt zaprosić grono pedagogiczne oraz wszystkich rodziców na uroczystość zakończenia roku szkolnego , które odbędzie się w Szkole podstawowej nr 14 w Pabianicach , o godzinie 11:00.
Serdecznie zaprasza/ zapraszamy (w zależności kogo imieniu piszesz czy swoim czy np samorządu szkolnego) .
I podpisz się ! .

2.Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z Chechła Drugiego . Ognisko odbędzie się 15.05.2010r. na błoniach za Hotelem Polskim przy ulicy Kościuszki 8 o godz. 13.00. Gwarantowane świetne atrakcje! Dla najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie oraz baseny piłeczkowe. Dla starszych dzieci przewidziane wesołe miasteczko.
Pani Kowalska :)

3.Dla najlepszego Kumpla z klasy, za bycie razem w trudnych chwilach i za wsparcie, zdjęcie dedykuje..

Dla najlepszego wychowawcy pod słońcem , który zawsze stawał za mną w obronie i był sobą ...

4.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w wieku od 12 lat na wyprawę kajakową, która odbędzie się 14 lutego. Wyjazd spod Urzędu Miasta i Gminy o godz. 9.00. Koszty wycieczki wynoszą 52 zł. Uczestnik wycieczki musi czuć sie na siłach pod względem fizycznym i być zdrowym psychicznie. Zapisy przyjmujemy w Urzędzie Miasta i Gminy, Szkole Podstawowej nr 1 i Gimnazjum Gminnego do 10 lutego. Zapraszamy!
Rada Miasta

5.
4 3 4
2010-04-15T18:06:14+02:00
1. Zaproszenie!
Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich rodziców i nauczycieli na uroczyste zakończenie roku szkolnego które odbędzie się 25 czerwca(chyba) o godzinie 12.00 w Szkole....... Będzie nie tylko piękne przedstawienie naszych uczniów ale także poczęstunek i niezapomniane wrażenia. Zapraszamy
Organizatorzy

2.Zaproszenie!!
Wszystkich zainteresowanych pragniemy zaprosić na ognisko, które odbędzie się 14 maja na ul...... o godzinie 19.00. Gwarantujemy świetną zabawe i emocje. Wszystko będzie przez nas przyszykowane więc wystarczy tylko przyjśc i dobrze się bawić. Zapraszamy!
Organizatorzy1

3.
a) dla kolegi z klasy
Dedykacja dla najwspanialszego kolegi z klasy, który zawsze potrafił pomóc i dotrzymać towarzystwa.

b)dla wychowawcy z klasy
Dla wspaniałego wychowawcy, który zawsze potrafił zrozumieć uczniów a także docenić ich ciężką pracę.

5.Jak wiecie bezpieczeństwo jest najważniejsze, w związku z tym zawiadamiamy o nadzwyczajnym zebraniu mieszkańców osiedla które odbędzie się22 kwietnia o godz15.00 w....
4 3 4