Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T18:44:04+02:00
Kiedy niemeczek był już na wyczerpaniu każdy płakał.Lekaż mówił że jest z nim bardzo nie dobże i że trzeba przygotować się na najgorsze.Chłopcy salutowali mu.Dzien późniejNiemeczek leżal już na na kompletnym wyczerpaniu.Ale nagle zadzwonił telefon To był doktor !Powiedział że wie jaka to jest choroba i ma na to lekarstwo !! wszyscy się ucieszyli.Kiedy niemeczek połkną serie tabletek poczuł się dużo lepiej.I odtąd Niemeczek ze strachliwego chłopczyka jest odważnym mężczyzną.Po tej chorobie nie boj się już nikogo anie niczego
29 3 29
trochę błędów ortograficznych
*Lekarz ;) *Nemeczek :)
2010-04-15T19:10:40+02:00
"miasto" data


Drogi Pisarzu!
Przeczytałam/em uważnie twoją książkę i miałam mieszane uczucia. Myślałam że w tej książce znajde coś ciekawszego. Jednak mimo wszystko zrozumiałem fabułę książki ale nie podobało mi się zakońzenie. Równie dobrze mogłabym dla ukształcenia wyobraźni, wymyślić zakończenie.
Ja osobiście lubię szczęśliwe zakończenia i dla tego nie spodobało mi się zakończenie. Chciałabym aby taki wybitny pisarz jak Pan poprawił zakończenie na szczęśliwe. Książka mimo tego, że nie jestem fanką czytania nie byłą najgorsza. To zakończenie zmieniło by tą książke i jej fabułę na lepszą.
Myśle sobie, że nie uraziłam Pana i nie spowodowałam kryzysu twórczości. Będe Panu bardzo wdzięczna jak spełni Pan prośbe czytelnika.

twój podpis
List napisałem w spspób taki jak wydawał mi się najrozsądniejszy popraw ewentualne błędy
7 2 7