Odpowiedzi

2010-04-15T19:10:50+02:00
Adaś Cisowski ma 17lat i uczęszcza do Warszawskiego gimnazjum.Ma on 4 rodzeństwa 2 braci i 2 siostry. Jego ojciec jest lekarzem a matka zajmuje sie domem.Adaś jest wysokim chłopcem o przenikającym spojrzeniu i po jego posturze widac ze jest silny i zreczny. Jest w swojej szkole postrzegany za szkolnego detektywa. Adam rozwiązuje zagadki kolegów. Odnalazł on zaginianż setke w ksiedze kolegi oraz na pozór jest cichym i spokojnym chłopakiem. Cechuje się on inteligencją i bohaterstwem. Ma on duża wiedzę na temat przyrody,literatury oraz innych przedmiotów. Profesor Gąsowski nadał mu przezwisko Szatan gdy ten odgadł jego sposób odpytywania. Jest on sprytny i zwinny co pokazyje gdy odgaduje zagadki w Bejgole.Ma on dobre serce i jest zabawny. Jest on w lekturze bardzo wyrazistą postacią mającą swoje zdanie i próbującą dążyc do celu.
16 3 16
2010-04-15T19:18:22+02:00
Adaś Cisowski mieszka w Warszawie i uczy się w warszawskim gimnazjum .Ma on czarną,rozmierzwioną czuprynę.Ma niebieskie oczy i jest sprężystej budowy.
Adam był mądrym chłopcem,który zawsze pomagał kolegom.Lubiał rozwiązywać trudne zagadki.Rozwiązał takie tajemnice jak:zjedzone lody,3 listy profesora,tajemnicza setka i wiele innych.Ale największym jego sukcesem było odkrycie tajemnicy skradzionych drzwi.Adam był niezwykle bystry.Miał wspaniałe serce,które nie było obojętne na krzywde ludzką.
Chciałabym mieć takiego kolegę,ponieważ Adam był naprawde wspaniałym człowiekiem.
15 3 15