Przekształć podany tekst tak,aby zamiast zdań pojedynczych tworzyły go zdania współrzędnie złożone.Zdania możesz połączyć spójnikowo lub bezspójnikowo-wówczas musisz je rozdzielić przecinkami.

Lubię gry komputerowe.Często w nie gram.Chętnie spędziłbym przed ekranem każdą wolną chwilę.Rodzice nie wyrażają na to zgody.Dorośli widzą wyłącznie złe strony tych gier.Ja dostrzegam tylko dobre.Nie możemy się porozumieć.Coraz częściej dochodzi między nami do sporów na tym tle.Ostatnio zapisałem się na karate.Z konieczności będę musiał robić dłuższe przerwy w grze.Może to udobrucha rodziców.W ten sposób uda mi się zażegnać komputerową wojnę domową.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry bardzo dziękuje za rozwiązanie zadania!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T19:05:33+02:00
Lubię gry komputerowe w które często gram.Chętnie spędziłbym przed ekranem każdą wolną chwilę lecz rodzice nie wyrażają na to zgody.Dorośli widzą wyłącznie złe strony tych gier,ja dostrzegam tylko dobre. Nie możemy się porozumieć przez co częściej dochodzi między nami do sporów na tym tle.Ostatnio zapisałem się na karate i z tej konieczności będę musiał robić dłuższe przerwy w grze.Może to udobrucha rodziców i W ten sposób uda mi się zażegnać komputerową wojnę domową.
40 4 40
thx
Komentarz został usunięty