Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-15T19:21:21+02:00
Hiszpania to piękny kraj, każdego turystę czekają niezwykłe przeżycia estetyczne, dlatego chciałbym/abym tam pojechać . To tutaj zjeżdżają się miłośnicy sztuki, rzeźby, grafiki, aby czerpać inspirację. W Madrycie warto się udać do muzeum Prado- jednej z najbogatszych galerii sztuki na świecie. Interesujące zbiory możemy oglądać tez w innych hiszpańskich miejscowościach, np. w pałacu- klasztorze Escorial niedaleko Madrytu, w licznych skarbcach katedralnych i klasztornych w Barcelonie.
Hiszpanie oblewają wody Morza Śródziemnego, Kantabryjskiego oraz Oceanu Atlantyckiego. Każdy na pewno słyszał o popularnych, hiszpańskich wybrzeżach nad Morzem Śródziemnym; to tutaj począwszy od północnego wschodu aż po cieśninę Gibraltarską ciągną się wybrzeża; Costa Brava, Costa Dorada, Costa Brava del Azahar, Costa del Valencia, Costa Blanca, Costa Calida, Costa de Almeria, Costa Tropical i Costa del Sol.
Cztery oficjalne języki, dwa wielkie miasta o równym znaczeniu, zróżnicowany krajobraz, jakiego nie spotkamy nigdzie indziej – taka właśnie jest Hiszpania. Popularne wyobrażenie o tym kraju jak kraju flamenco, korridy, barów tapas w najmniejszym stopniu nie oddaje różnorodności tej ziemi.
2 5 2
2010-04-15T19:23:56+02:00
Byłaby fontanna która pryska miodem i byłyby różowe kluby go go za miast domów a obok tego wszędzie byłyby króliczki playboya
1 5 1