Odpowiedzi

2010-04-15T19:51:36+02:00
Warszawa 14.02.2010
Drodzy Państwo !

Nazywam się Anna Nowak, mam 15 lat i uczęszczam do Gimnazjum nr. 1 w Warszawie. Ostatnio zaniepokoiła mnie sytuacja mojej chorej koleżanki z klasy.

Niewiele mogę powiedzieć o chorobie, ponieważ boję się jej zapytać, nie chcę jej urazić. Jednak niepokoi mnie to, że Hania strasznie się męczy schodząc po schodach. Zauważyłam, że chce być bardzo samodzielna ale niestety nie zawsze jej sie to udaje, ponieważ jej wózek inwalidzki jest bardzo ciężki i duży.

Kilka dni temu udało mi się z niej wydusić to, że jej mamie nie zawsze starcza na leki, że ich sytuacja jest bardzo trudna, ponieważ utrzymują się tylko z renty dziewczynki i dodatkowych zapomóg, które wbrew pozorom nie są duże. Jej mama, pani Alicja nie może sobie pozwolic na pracę, bo musi sie opiekować Hanią i trójką pozostałych dzieci.

Sądzę, że najwłaściwszym rozwiązaniem tej sytuacji będzie zbiórka pieniędzy na rzecz tej rodziny. Myślę, że w kilka dni uda nam się zebrać wystarczającą ilość pieniędzy na leki..

Jeżeli są Państwo zainteresowani i gotowi na pomoc bardzo proszę o kontakt pod numer: 123 - 456 - 789, lub [email protected] : [email protected] Mam nadzieję, że uda nam się wspólna akcja, że będzie ich więcej i że Hania i jej rodzina będą mogli normalnie funkcjonować, godnie żyć ..

Z poważaniem, Anna Nowak