Odpowiedzi

2009-11-05T20:12:51+01:00
Mama-to chyba najpiękniejsze słowo. Dała Ona nam życie..w naszych żyłach płynie jej krew..jest osobą najbardziej z Nami związaną.
Kocha nas i pozwala nam cieszyć się chwilą. Pomaga nam, doradza, pozwala się przytulić i wypłakać na jej ramieniu.
Czego chcieć więcej .?

xd
2009-11-05T20:14:42+01:00
Relacje między mną a moją mamą są bardzo dobre.Na wzajem się uzupełniamy.Jest dla mnie podporą w trudnych okresach w życiu,możemy na sobie polegać gdy potrzebujemy pomocy.Potrafi mi doradzić,pomóc w pracach domowych i zawsze ma dla mnie czas.Jest wyrozumiałą osobą, która bardzo mnie kocha.Nie zamieniłabym jej na żadną inną mamę.Nie mam jej nic do zarzucenia.Jest kochana.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-05T20:20:44+01:00
Moje relacje z mamą mogę określić na bardzo dobre. Widzę się z nią tuż przed moim wyjściem do szkoły i późnym wieczorem kiedy ona wraca z pracy. Przez to, że widujemy się tak krótko powstaje również o mało kłótni. Z tej przyczyny każda spędzona wspólnie chwila jest cenna i staramy się wykorzystać ją jak najlepiej - na przykład wspólne wyjście na zakupy.
Wiem, że z moją mamą mogę porozmawiać na każdy temat - zawsze dobrze mi doradzi i pomoże. Idę z nią każdym problemem, chodź by z doborem odpowiedniej bluzki na dyskotekę. Nigdy mnie nie wyśmieje lub powie, że jej problemy są ważniejsze od moich. Kiedy coś złego dzieje się w mojej klasie zwracam się do niej o pomoc, a ona najczęściej odpowiada mi jak poprawnie rozwiązać ten kłopot.
Kiedy się z nią kłócę, zaraz mam wyrzuty sumienia, że jest moją matką i należy jej się szacunek. Przeżyła o wiele więcej ode mnie i to ja jestem jej dzieckiem. Zazwyczaj przepraszam ją i mówię, że bardzo ją kocham.
Moja mama jest najlepszą mamą na świecie. Każdemu życzę takich relacji ze swoją mamą.