,,Słowami świadczyć miłość to nie miłość'' - udowodnij w rozprawce


zupełnie zapomniałam ...

. więc liczę na pomoc ;)) .

__ ale nie chodzi mi o gotowce ściągnięte z neta , bo sama też tyle potrafię xD .

. mogą to być też fragmenty , argumenty , kawałki ;P .

2

Odpowiedzi

2009-11-05T22:15:21+01:00
Hmm... Na pisanie rozprawki o 22 nie mam głowy, ale mogę Ci troszkę pomóc. Mianowicie, możesz napisać, że:
- nie liczą się słowa tylko czyny
- ktoś, kto naprawdę kocha drugą osobę, zamiast zapewniać pustymi słowami jaka jest dla niego ważna, w trudnej chwili wesprze ją i poświęci się dla niej, np. Zbyszko z "Krzyżaków" robił wszystko, żeby odnaleźć ukochaną Danusię mimo tego, że mógł ponownie się ożenić (z Jagienką)
Hmm... Teraz nic już mi do głowy nie przychodzi, ale jeśli masz to na poniedziałek albo jeszcze później, to jak mi coś przyjdzie przez ten czas do głowy, to albo z edytuję odpowiedź, albo wyślę Ci PW. ;)
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-05T22:22:39+01:00
Miłość. Czy istnieje coś równie pięknego? Jest ona jak zimne lody truskawkowe w upalny dzień. Czy można porównać ją do lodów? Jest czymś tak niezwykłym, że trudno porównać ją do czegokolwiek. To dzięki niej wybaczamy, kochamy i chcemy być kochani. Jednak trzeba okazywać ją w czynach, a nie tylko w słowach. Ponieważ słowami świadczyć miłość to nie miłość.
Wiele osób uważa, że naprawdę kocha. Potrafi też to powiedzieć. Ale czy czyni to? Czy na pewno to czuję. W wielu przypadkach tak nie jest.
Można mówić, że się kocha i zrobi się dla drugiej osoby wszystko, ale kiedy jest ona w potrzebie, czy naprawdę umiemy dać jej wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.
Powiedzieć o miłości można też dla popisu, rozgłosu lub aby coś komuś udowodnić. Jednak mówiąc, że czujemy to do kogoś, musimy nosić tę osobę w sercu.
Najgorszą krzywdę wyrządzamy człowiekowi mówiąc, że go kochamy, ale nie czujemy tego.
Dlatego ważne jest aby nie tylko mówić, ale też czynić i czuć. Miłość jest bardzo ważnym darem więc musimy starać się ją pielęgnować i stawiać na pierwszym miejscu ponad wszystko.
Ponieważ prawdziwa miłość przetrwa wszystko!

Sorki, za wszelkie błędy interpunkcyjne, czy coś. To musisz sobie poprawić ; pp !