Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-04T08:46:15+02:00
1.Ania była chudą i rudą dziewczyną włosy miała bardzo długie po pas bardzo wstydziła się swojego koloru włosów dlatego często zakrywała sobie głowę kapeluszami, czy chusteczkami. Miała bardzo jasną cerę, usianą licznymi piegami wręcz można powiedzieć że na całym ciele miała piegi wyzywali ją piegata albo ruda często z tego powodu płakała . Wiele osób śmiało się z niej, ale tak naprawdę wszyscy zazdrościli jej dość orginalnego koloru włosów.

2. Ania często świat widziała w barwnych kolorach dlatego, dlatego nieraz wpadała w poważne kłopoty ale zawsze wychodziła z tego problemu cała

licze na naj
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-04T09:02:31+02:00
1.Główną bohaterką książki pt; " Ania z Zielonego wzgórza" jest Ania Shirley. Kiedy pojawia się w książce ma zaledwie jedenaście lat. Od samego dzieciństwa wychowywała się w Domu dziecka. Przybyła na Zielone Wzgórze pełna entuzjazmu i marzeń o prawdziwym i ciepłym domu. Już po pierwszym spotkaniu z Mateuszem wiedziała, że Zielone Wzgórze będzie jej ukochanym miejscem i domem. Ania była chudą dziewczynką o długich, rudych włosach. Bardzo nie lubiła koloru swoich włosów. Miała bladą twarzyczkę na której było kilkanaście piegów. Wiele osób śmiało się z Ani z powodu włosów, ale sądzę że tak naprawde to zazdrościli jej że Ania ma tak orginalny i niepowtarzalny kolor wlosów. Chętnie pomagała Maryli w pracach domowych. Ufała Maryli powierzała jej liczne tajemnice, sekrety czy skarby. Bohaterka miała bardzo bujną wyobraźnię.
Moim zdaniem Ania jest postacią pozytywną w tej książce. Jest osobą z której warto brać przykład, ponieważ uczy nas dobroci do zwierząt czy ludzi.

2. Ania zawsze widziała świat kolorowy i barwny.Głównie dlatego że miała bujną wyobraźnię i nawet w najmniejszym kwiatku widziała coś wilekiego i pieknego.mam nadzijee ze pomogłaam :P
nie jest z netaa na 1oooooooooooooo% [moje prawa autorskie zastrzeżone]
:DDDDDD
4 3 4