Zająłeś pierwsze miejsce w konkursie RECYTATORSKIM.Napisz, list do nauczyciela języka polskiego,w którym pochwalisz się swoimi osiągnieciami.Prosze o napisanie listu pamietajcie o nagłowku i o dacie.Muszę to zrobić na dzis bo mam jeszcze lekcje z pania i bedzie sprawdzać.Prosze o napisanie listu.Wielkie Dzięki:)

3

Odpowiedzi

2009-11-06T16:00:43+01:00
Zakopane, dn. 6 listopada 2009

Szanowny panie (imię)

Dziś w mojej szkole był konkurs recytatorski. Szykowałem się do niego całe 2 tygodnie. Ćwiczyłem bardzo dużo, aż wreszcie nadszedł ten oczekiwany dzień.
Chcę pana powiadomić, że zająłem pierwsze miejsce, wygrałem konkurs recytatorski. Bardzo cieszę się z tego osiągnięcia, ponieważ moim marzeniem było go wygrać. Moi koledzy zazdrożczą mi pierwszego miejsca. Mój wychowawca mówi, że mam bardzo wielkie szanse abym pojechał na konkurs recytatorski powiatowy. Mnie bardzo to cieszy.
Myślę, że bardzo się Pan z tego ucieszył, że PAńskie nauczanie nie poszło na marne.Serdecznie Pana pozdrawiam

(imię nazwisko)


Jak będziesz pisał do nie znajomego Ci nauczyciela najpierw się przedstaw
np.

Nazywam się (imię i nazwisko) chodzę do (klasy..) w Zakopanem.Piszę do
Pana list, ponieważ wygrałem dzisiaj konkurs recytatorski... tip.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :)))
2009-11-06T16:04:13+01:00
6 listopad 2009r

Szanowny nauczycielu
w tym liście chciałabym pochwalić się moim największym osiągnięciem. Pewnie panu się to tak samo spodoba jak mnie i mojej rodzinie.
Wczoraj na finale konkursu recytatorskiego wypowiedziano moje imię jako zwycięzcę. Chwilowo sama w to nie wierzyłam. Później wręczono mi nagrodę, a na koniec ponownie musiałam zarecytować mój wiersz. Po przyjeździe do domu byłam oszołomiona i niesamowicie szczęśliwa po tym co się stało.
Ciekawe co moi koledzy powią jak się z nimi spotkam. Mam nadzieję, że będą troszkę zazrościć i sami wezmą się za branie udziału w różnych konkursach bo naprawde warto i sama się o tym przekonałam.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-06T16:23:31+01:00
Warszawa, 06.11.2009r.
Droga Pani Nowak!
List mój oczywiście nie jest pisany bez powodu. Chciałbym podzielić się z Panią pewną wesołą wiadomością
Zapewne wie Pani, że wczoraj odbył się konkurs recytatorski, w którym wziąłem udział dzięki Pani namowom. Oczywiście na początku miałem tremę, jednak udało mi się ją opanować i uważam, że poszło mi całkiem nieźle. Najwidoczniej takie samo zdanie mieli sędziowie, gdyż przyznali mi pierwszą nagrodę. W dużej mierze jest to Pani zasługa, więc korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować. Za dlugie godziny, które poświęciła Pani na przygotowanie mnie do konkursu, za motywowanie do działania, za wsparcie w chwilach zwątpienia i przede wszystkim za wiarę w moje siły. To dzięki Pani dziś mogę pochwalić się niemałym osiągnięciem, jakim jest wygrana w konkursie.
Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli nie jeszcze niejedną okazję do współpracy. Oby była równie owocna.
Pozdrawiam serdecznie
Adam Szatkowski

To tyle, mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli nie jeszcze niejedną okazję do współpracy. xD