Odpowiedzi

2009-11-06T15:33:37+01:00
Przygotowuję się do egzaminów. Kupiłam książki, które rozprowadzała szkoła ze zbiorami testów, i rozwiązuję je w domu. Gdy znajdę czas, poświęcam na to po trzy-cztery godziny. Ale solidną powtórkę zaplanowałam sobie na długi weekend. Chcę się przyłożyć zwłaszcza do części matematyczno-przyrodniczej, bo nie poszła mi zbyt dobrze na próbnych. Muszę przypomnieć sobie wzory z fizyki, chemii, matematyki. Na korepetycje z przedmiotów objętych egzaminem nie chodzę, bo rodzice uważają, że w gruncie rzeczy daję sobie radę. Wiedzą, że gdybym miała problemy, sama bym ich o to poprosiła.
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-06T16:26:31+01:00
Dear Jane,

How are things with you? Hope Ok. I'm writing to you to tell u that i'm preparing myself for my exams in April.
To be honest it's really hard to memorise all the things that i have learnt so far. I think the easiest for me is maths and physics; i don't have any problems with calculations and remembering the easy formulas. I hope that I will write it well. But history and polish are terrible. I don't like those subjects. For me remembering the dates of battles, names of famous people and coutnless grammatical rules is the worst thing to do. If I want to write this exam well i will have to concentrate myself on humanistic things. We have still 5 months, so I think in my freetime I will take some additional lessons and i will have to restrict playing on computer. You know i'm a computer maniac!
I'm going to do my homework so i will have to end. Write to me soon
Loves
Kasia

Droga Jane

Co tam u Ciebie? Mam nadzierje ze wszystko Ok. Piszę do Ciebie ponieważ chciałabym Ci powiedzieć ze porzygotowywuje sie do egzaminu gimnazjalnego.
Szczerze mówiąc jest cięzko zapamiętać wszyskie rzeczy ktore nauczylismy sie do tej pory. Myśle ze najprostsze sa matematyka i fizyka; nie mam problemów z obliczaniem i pamiętaniem wzorów. Mam nadzieje ze napisze go dobrze. Ale historia i polski są okropne. Nielubie tych przedmiotow. Jak dla mnie pamiętanie tych wszystkich dat, nazwisk popularnych ludzi i niezliczone regułki gramatyczne sa najgorsza rzecza na swiecie. Mamy wciaż 5 miesiecy więc myśle, ze w wolnym czasie wezme dodatkowe lekcje i ogranicze granie na komputerze. Wiesz ze jestem maniakiem komputerowym.
Będę zaraz rozwiązywac zadania domowe więc msuze konczyc. Napisz do mnie wkrótce.
Pozdrowienia
Kasia

Mam nadzieje ze z fizyka i matma trafilam ; )
1 5 1