Odpowiedzi

2009-11-06T19:38:41+01:00
ŻYCIE LUDZKIE JEST PEŁNE NIESPODZIANEK!!!!!!!!!!! -Cześć Oleg co myślisz o dzisiejszym stwierdzeniu naszej pani na Polskim? -Weź daj spokój Mnie tam żadna niespodzianka nigdy nie spotkała ona tak gada bo ma dużo kasy i bogatych znajomych a my jesteśmy zwykłymi szarymi osobami.Ta teoria nie ma szans! -Ty jak zwykle swoje weź spójrz inaczej na to wszystko. -Kobieto a podaj mi przykład jakiejś bardzo typowej nie spodziewanej niespodzianki. Ania chwilę się zastanowiła po czym powiedziała. -A proszę cię bardzo! Podam nawet na twoim przykładzie,pamiętasz jak z matmy na koniec tamtego roku miałeś ku twojemu zdziwieniu Dostateczny!Albo jak po znałeś swoją kochaną Basię? to nie były niespodzianki?były! - Przestań nie wyolbrzymiaj tak miało być i jest,A niespodzianką było by gdybym na ulicy znalazł 1000000zł -Jesteś straszny!nie potrafisz cieszyć się z małych rzeczy współczuję ci musisz być bardzo nieszczęśliwy,ale kiedyś się przekonasz.
4 2 4
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-06T19:50:45+01:00
Zycie ucznia jest pelne niespodzianek,zaskakują, a czasem rozczarowują a oto jedna z nich.Niekture dzieci twierdzą ze nic nie umią ,że są nie przygotowane, były zbyt zmeczone żeby sie przygotowac,a nawet powstaje agresia co do kolegów czy nauczycieli.A tu prosze niespodzianka ,jedna klasówka 4 ,druga klasówka -4,a teraz najleprze ,dzisiejsza jest najlepsza z klasy .Tak ty Olek .JA.o ciebie chodzi,to twoje wypracowanie.MOJE.W naszej klasie jest tylko jedna osoba ktura odpowiada temu opisowi, to właśnie ty.Co sie stało że taka nastąpiła zmiana.ZROZUMIAŁEM PEWNE RZECZY, zdradz nam tą tajemnice napewno pomorze uczniom,niekturym ,prawda Kasia,CO ZNOWU ZROBIŁAM.twój temperament jest właściwy.Jestes zdolna uczennicą ale i u ciebie mozna zaówazyc pewne zmiany.NAPRZYKŁAD JAKIE.Odkąd przyszłas do tej szkoly sprawiałas wrazenie spokojnej, umiarkowanej nastolatki .ICO SIE ZMIENIŁO.Stałas sie agresywna, wiem że trudno oddzielać temperament od osobowości.JA WCALE NIE JESTEM AGRESYWNA ,TO OTOCZENIE SIE ZMIENIŁO,JA STARAM SIE TYLKO BRONIC MORZE DLATEGO TO TAK WYGLĄDA.Dobrze Kasia ,na nastepnej lekcji otym porozmaiwamy.DOBRZE.Teraz jest sprawa Olka,no jak wytłumaczysz nam.
HM ,TAK.No słuchamy.NIE MA CO TU TŁUMACZYC JA PO PROSTU ZROZUMIAPEŁ PEWNE RZECZY ZE WIEDZA JAKĄ ZDOWBYWAMY W SZKOLE TO WIEDZA ZYCIA.Widze wiec Olek ze zdązasz na własciwądroge i niech z ciebie biorą przykład.
4 3 4