Odpowiedzi

2009-11-06T18:02:09+01:00
Grecki sposób życia oparty jest wokół rodziny, Kościoła i patriotyzmu. Są dumą patriotycznych, jest to spowodowane perypetie kolejnych władców, wojen i najazdów, choć czasami prowadzi do podejrzenia innych narodowości, z uwzględnieniem ich historii nie należy się dziwić, że niektórzy ludzie czują się w ten sposób, ale patriotyzm, nie należy mylić z dyskryminacją rasową.

Większości Greków są wysokie i pomocny, i zapraszamy do swojego kraju i swoich domów. Grecki Kościół Prawosławny odgrywa ważną rolę w życiu społeczeństwa greckiego, gdy kraj był pod obcym panowaniem; Kościół dał im poczucie przynależności i samostanowienia. Grecki ośrodków życia rodzinnego kobiet z domu, wbrew temu, co ludzie myślą, że lubię siedzieć w kawiarni, backgammon play i omówić sposoby świecie.

W przeciwieństwie do wielu krajów Europy, synowie rodu zostanie w domu, dopóki nie wyjść za mąż, z wyjątkiem wyjeżdża na studia lub do służby wojskowej, gdzie kobiety w domu traktują je jak książęta, catering wszystkie ich potrzeby. Greczynki są dumni ze swoich umiejętności dbania o rodzinę i swoje umiejętności gotowania, mężczyźni z rodziny rzadko angażują się w dzień do dni prowadzenia domu, a ich umiejętności gotowania głównie ogranicza się do grillowania.

Grecy są znane ich łatwe podejście do czasomierz (do jutra, co możesz zrobić dzisiaj), kiedy nowy system kolei podziemnej został otwarty w Atenach, żart w tym czasie był w tak wielu ludzi pojawił się w pracy na czas, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy, jak szybko pociągi pobiegł. Ogólnie rzecz biorąc, Grecy cieszyć się życiem, może to być postrzegane przez nich festiwale i bliskość rodziny. Dobry moment, aby to zobaczyć, to wieczorny spacer, (Volta), kiedy rodziny starych i młodych, spacer po placach miast i wsi, starsze pokolenie nadrobienia zaległości w zakresie najnowszych plotek, podczas gdy młodzi mężczyźni starają się złapać oko ładne dziewczyny i odwrotnie.
8 3 8