Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T09:11:14+01:00
Wszyscy ludzie równi wobec prawa znaczy tyle ,żę każdy podlega takim samym zasadom.Nie którzy nie przestrzegają prawa wieć muszą odsiedzieć za jego złamanie.Ale jak by tak wszyscy przestrzegali tego co należy było by o wiele lepiej na świecie. Ludzie angażowali by sie w różnego rodzaju projekty i pomagali sobie na wzajem.Ale niestety tak nie jest. Ludzie nabierają się często na różne sztuczki i to właśnie ci mają najbardziej przechlapane. Według mnie prawo jest święte i nie wolno go łamać, Każdy człowiek powinien go przestrzegać.Wtedy było by więcej dobrych ludzi na świecie.


2 3 2
2009-11-07T11:11:00+01:00
' oznacza to iż żaden z ludzi nie jest ponad prawo. Nawet policjanci, politycy czy ktokolwiek inny nie jest ponad prawo. zasady nie zawsze są po to aby je łamać, gdyby każdy je łamał to większość z nas siedziałaby w więzieniach ; ) żaden z ludzi nie może wychodzić poza wskazane mu granice. wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Niektórym ludziom się wydaje że skoro mają kasę to są fajni i mogą robić co chcą,jak jednak widać, mylą się. Inni znowu myślą że są gorsi bo pieniędzy za dużo nie mają. Oni również się mylą. Jest przynajmniej jedna rzecz łącząca wymienione wyżej grupy społeczne, tzn. równość wobec prawa dotyczy wszystkich. '
Pozytywnej oceny ; )
xoxo Klarkson oxox
3 4 3
2009-11-07T11:57:43+01:00
To że wszyscy ludzie są równi wobec prawa to oznacza że prawo obowiązuje wszystkich jednakowo bez wyjątku. Nie ma ulgi dla żadnego człowieka nie zależnie od jego statusu majątkowego, czy wykształcenia czy nawet tego jaki wykonuje zawód ma tak samo przestrzegać prawo i taka sama ma go spotkać kara za wykroczenia.
3 4 3