Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-06T18:57:18+01:00
Uważam, że ten film ukazał tak naprawdę do czego kobieta jest zdolna. Myślę, że takie osoby zasługują na wielki sza-cu-nek! Widać też jak bardzo ważne były dla niej dzieci i jak ważne jest ludzkie życie. Irena była kobietą o złotym sercu. Jest wzorem do naśladowania.
2009-11-06T19:00:06+01:00
Cóż mogę napisać oprócz tego,że to świetny film. Scenariusz filmu oparty jest na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu". Też świetna polecam. Film chyba jak sam tytuł mówi przedstawia historię młodej Polski Ireny Sendlerowej,która podczas II wojny światowej,wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta.Główną rolę gra: Anna Paquin. W obsadzie pojawili się również polscy aktorzy: Danuta Stenka czy Maja Ostaszewska,Krzysztof Pieczyński. Muzykę do filmu napisałam polski zdobywca Oskara Jan A.P Kaczmarek.
Pozdrawiam. :)
2009-11-06T19:44:32+01:00
Wydaje mi sie ze film ma fajny przekaz, a reczej to co mial pokazac:)interesujaca tresc choc mnie nie pobudzil do szczegolnych emocji.... Irena Sendlerowa to wspaniala kobieta, a przede wszystkim czlowiek jakich malo w tamtych czasach z reszta w tych tez....zadko kto odwazylby sie na to co zrobila.moim zdanie czegos mi brakowa, czegos co wywolalo by naprawde wielkie wzruszenie, choc i tak jest ok:)