Odpowiedzi

2009-11-06T19:05:36+01:00
Cześć Nel!
Nazywam się ........... i mam ... lat. Już od bardzo dawna chciałam do Ciebie napisać, ale nie mogłam zdobyć Twojego adresu. Kiedy wreszcie mi się to udało, byłam ogromnie szczęśliwa. Wzięłam do ręki długopis i okazało się, że nie wiem od czego mam zacząć. Chciałabym podzielić się z Tobą wieloma sprawami. Moim marzeniem jest to, by kiedyś Cie spotkać i wierzę, że mogłybyśmy się zaprzyjaźnić.W sumie nie wiem dokładnie jaka jesteś, ale myśle, że bardzo lubisz zwierzęta, masz wielkie serce, ale w zależności od sytuacji potrafisz być poważna. Zaimponowałas mi w chwili, gdy nie pozwoliłaś zastrzelić Stasiowi przesympatycznego słonia - Kinga. Postąpiłabym tak samo, ponieważ kocham zwierzęta i gdybym mogła, zrobiłabym dla nich wszystko.

Sądzę, że w pewien sposób mamy ze soba coś wspólnego. Otóż od swojego taty na Gwiazdkę dostałas ślicznego pieska. Nazwałaś go Saba. Ja także mam psa i podobnie jak Twój wabi się Saba. Myślę, że jest to dobry pretekst do tego, abyśmy mogły sie spotkać. Poszłybyśmy z naszymi pupilami na spacer, a my poznałybyśmy się bliżej. Co Ty na to? Mam wielka nadzieję, że sie zgodzisz.

Chciałam ci jeszcze napisać, że zaimponowałaś mi swoim zachowaniem, kiesy razem ze Stasiem, Kalim i Meą wędrowaliście po pustyni, by odnaleźć swoich rodziców. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale byłas bardzo dzielna. Nie wiem czy ja potrafiłabym taka być, ale raczej nie, bo (napiszę Ci to w tajemnicy) jestem bardzo tchórzliwą osobą. Na Twoim miejscu pewnie szybko bym spanikowała i nie można by było na mnie polegać. mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie ważna wiadomość, gdyż o moim sekrecie wie mało osób, a teraz także i Ty zaliczasz się do tego niewielkiego grona. Powierzyłam Ci ten sekret, ponieważ wydałaś mi się osobą, której można zaufać i uwierz mi, ja także potrafię dochować tajemnicy i sądzę, że będziesz mogła we mnie znaleźć przyjaciółkę.

Bardzo chciałabym, abyś odpisała na mój list. Mam ogromna nadzieje, że tak zrobisz i będziemy miały szansę poznać się bliżej. Z tego przejęcia o mało nie zapomniałabym podać Ci mojego adresu. Oto on :.......(tu podajemy swój adres)
Odpisz najszybciej jak będziesz mogła.

Z wyrazami sympatii .......

P.S. Pozdrów ode mnie Stasia, którego także bardzo polubiłam.
2 5 2