Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-06T20:03:05+01:00
Róża wyrosła na asteroidzie, na której mieszkał Mały Książę. Chłopiec dbał o nią i ją pielęgnował. Z każdym dniem poznawali się coraz lepiej. Wraz z tym, jak zagłębiały się więzi ich łączące Mały Książę czuł, że róża go wykorzystuje. Mimo iż bardzo się o nią troszczył i ją kochał(o czym przekonał się dopiero po przyjeździe na Ziemię) postanowił opuścić róże wraz ze swoją asteroidą. Choć była to dla niego trudna decyzja, ponieważ nie chciał rozstawać się z kimś tak dla niego ważnym jak ten piękny, wyjątkowy kwiat, zadecydował o swoim wyjeździe. Bał się, że zostawi różę samą, bez opieki, jednak ją opuścił. Róża nie chciała, aby Mały Książę wyjeżdżał, lecz nie powiedziała mu o tym. Można przypuszczać, że mimo tego, jak się w stosunku do niego zachowywała, również darzyła go szczerym, silnym uczuciem.
26 3 26
  • Użytkownik Zadane
2009-11-06T20:03:25+01:00
Róża na planecie pojawiła się znikąd. Okoliczności, według Małego Księcia, były zaskakujące.
"Ta Róża rozwinęła się pewnego dnia, niespodziewanie, z ziarenka, przygnanego nie wiadomo skąd i Mały Książę, przyglądał się z bliska łodyżce, która była zupełnie niepodobna do innych"
Róża przed rozwinięcie była tajemnicza. Chciała oczarowac Małego Księcia.
"...Lecz Róża ustawicznie kontynuowała we wnętrzu swoją toaletkę, upiększała się w zielonej komnacie"
Po rozkwitnięciu była bardzo próżna, chciałą byc obsługiwana. Lubiła się wywyższać, bardzo dużo wymagała. Skomplikowana, delikatna, kobietka. Zarozumiała była bardzo pewna siebie, chciała wzbudzać poczucie winy w Małym Księciu.
"Wkrótce zaczęła zamęczać go swoją nieco naburmuszoną próżnością"
W chwili rozstania na początku go zlekceważyła, później jednak była zawiedziona, smutna. Na siłę przepraszała Małego Księcia. Powiedziała, że go kocha i życzyła mu dobrze.
Przez cały czas Róża starała się zrobić jak najlepsze wrażenia, wywyższać się. Jednak z czasem rozstania pokazuje, że sie zmieniła, nie chce już być próżna i dumną. Zachowanie róży było sprzeczne. Przed rozstaniem Róża chce wzbudzić w Małym Księciu miłość, ale po rozkwitnięciu odstrasza go swoim zachowaniem. Róża wywołała w Małym Księciu rozczarowanie, zdziwienie wstyd. Przy niej czuł się nieszczęśliwy. Czekał na nią, ale ona go zawiodła. Gdy juz przyleciał na Ziemię poczuł do niej prawdziwą miłość.

My to robiliśmy, też w 2 gim, tylko że z pania na lekcji. Jest dobre na 100%. Mam nadzieję, ze ta odpowiedz będzie najlepsza. Pozdrawiam ;*
33 4 33