Odpowiedzi

2009-11-06T22:05:38+01:00
Drogi ( tutaj imię) 06.11.2009r.

Piszę teraz, patrząc w okno. Mam za sobą ciężki dzień w szkole. Myślę, co będe robił za 20 lat, kiedy ponownie przeczytam ten list. Nie wiem, czy to co teraz jest dla mnie ważne, będzie takie samo, gdy będę starszy. Teraz nie interesuje się zbytnio moją przyszłością, żyję chwilą, nie przejmuję się co będzie kiedyś. Teraz ważne są dla mnie koledzy, siatkówka( wymyśl to co jest dla ciebie ważne).
W przyszłości chziałbym zostać (powiedzmy) lekarzem. Obecnie interesuję się chemią i biologią więc myślę że mi się to uda.

Napisałam ci taki wzór na który możesz pisać,
Ten list ma opowiadać o tobie, o tym co teraz przeżywasz, i o czym myślisz, czym sie interesujesz i kim chcesz zostać w przyszłosci. To coś w rodzaju pamiętnika.

mam nadzieje że pomogłam,
pzdr
43 4 43
2009-11-06T22:14:48+01:00

Pisze ten list, z nadzieja, ze przeczytam go za 20 lat, jak juz będę dorosłą osoba. Chce sobie przypomnieć to, co było dla mnie najważniejsze w tym okresie młodości. A może będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.
Dziś, kiedy piszę ten list myślę nad wyborem liceum ogólnokształcącego z profilem ekonomicznym. Po ukończeniu tej szkoły chciałabym pójść na studia o podobnym kierunku. Mam nadzieję, że to wykształcenie pozwoli mi na znalezienie dobrze płatnej i przyjemnej pracy zawodowej, bo to jest najważniejsze po ukończeniu swojej edukacji. Jak nie uda się to wyjadę za granicę i tam spróbuję swoich możliwości. Oprócz marzeń na temat tego co chciałbym robić w przyszłości, śnie o lepszym komputerze, ale wszystkie marzenia kroczą ku jednemu – dobru materialnemu a przecież to nie jest najważniejsze. Jednak wiem, że w moim wieku, każdy myśli o pieniądzach, które szczęścia nie dają. Mam nadzieję, iż to się zmieni i to na lepsze.
Mam także wielka nadzieje, ze w przyszłości założę szczęśliwą, idealna rodzinę, z która przejdę szczęśliwie przez dalsze życie, chciałbym bardzo zbudować dom i zasadzić piękne drzewo w swoim ogródku. Będę dożył do tych wszystkich rzeczy ale nie zawsze wszystko idzie po swojej myśli. Życie jest brutalne i trzeba mocno stąpać po ziemi, aby się nie przewrócić.
Teraz ten list będzie leżał 20 lat, aż do czasu kiedy go przeczytam i zobaczę czy zmieniło się to, co było dla mnie najważniejsze, czy spełniłem swoje założenia i marzenia. Myślę, że po przeczytaniu tego listu w moim dorosłym życiu zmieni się coś, może powrócę do swoich młodzieńczych planów.

44 3 44