Opisz w dowolnej formieznane ci miasto ( lub dzielnicę, wybraną ulicę, podwórko...) Oprócz wyglądu zewnętrznego ( ulic, domów parku) przedstaw uczucia i nastroje, które ono w tobie wywołuje.bardzo mi to potrzebne na poniedziałek.!
z góry dziękuje.

2

Odpowiedzi

  • ptrc
  • Rozwiązujący
2009-11-07T11:23:42+01:00
Moim ulubionym miastem jest Kraków. Zawsze wybierając się tam czuje harmonie i spokój jaki mnie ogarnia. Nie wiem czemu tak się dzieje. Duży wpływ wywołują na mnie zabytki Krakowa, jakiego legenda, styl budowania. Jednym z wielu miejsc, w którym można się wyciszyć jest wielki park krakowski. Kraków to bardzo kolorowe miasto. Wszystko ma swoją wartość. ( nie wiem co jeszce można napisać, mam nadzieję, że troche pomogłąm )
2009-11-07T14:17:59+01:00
Opisywane miejsce wywołuje we mnie dreszcz i pożądanie.
Jest to park naprzeciwko mojego domu.
Wygląda fantastycznie szczególnie o tej porze roku.
Drzewa lekko ruszane przez wiatr nadają nastrój temu otoczeniu a niewielki staw przywołuje miłe wspomnienia z dzieciństwa.
Zielono-żółta trawa i kolorowe liście na drzewach wyglądają przepięknie. Kontrastujące szaro-niebieskie niebo wprawia człowieka w miły i zniewalający nastrój. Ludzie spacerujący po parku są zawsze uśmiechnięci i zadowoleni.
Spośród drzew widać gromadki dzieci bawiących się i dorosłych którzy pilnie przygotowują piknik. Brązowe ławeczki dookoła stawu przyciągają wzrok. Łabędzie pływające i czekające na pożywienie chętnie podpływają do przechodnich. Często gdy jest mi smutno przychodzę tam i rozmyślam nad różnymi sprawami. Ogarnia mnie harmonia i spokój. Sądzę że to miejsce jest magiczne.

Jeżeli chcesz to możesz coś dopisać na zakończenie ponieważ nie miałam pomysłu. Mam nadzieję że Ci pomogłam.
1 5 1