W trakcie dłuższego pobytu w Londynie wybrałaś się na weekend nad morze korzystając z oferty biura podróży Sun Trips. Pobyt okazał się bardzo nieudany. Napisz list z zażaleniem do tego biura, w którym określasz:
-powód dla jakiego piszesz ten list. Podajesz dane dotyczące wyjazdu
-Dlaczego pobyt był nieudany. Wyjasnisz jakie to miało dla ciebie konsekwencje
- jakie szkody w związku z tym poniosłaś .Dlaczego były one tak dotkliwe
- Jakiej formy rekompensaty oczekujesz, wyrażając nadzieje na szybką odpowiedź

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T11:14:42+01:00
Hello I ordered at the state office for a weekend trip at the seaside.With regret I must say that the stay was not satisfactory.Hotel a state reserve and assured me was not such luxuries as you say. I paid for the 500 and after 1 hour. book out from there.I had to find another hotel for which he also paid a lot. Apart from the hotel and the beach that was not compatible with the message of the leaflets that flight also was not successful.They assured me the state of these lines are the best and have never had to wait on them. I had to wait 4 hours. I hope that I would receive compensation in the form of payment for the hotel which touched me the most.


Witam zamówiłem u państwa w biurze wycieczkę na weekend nad morze. Z przykrością musze stwierdzić iż pobyt nie był zadawalający. Hotel który państwo mi zarezerwowali i zapewniali luksusy nie był taki jak obiecywaliście. Zapłaciłem za niego 500 chociaż wymeldowałem się z niego po 1 godz. Musiałem znaleźć kolejny hotel za który również zapłaciłem dużo. Pomijając hotel i plaże która nie była zgodna z wiadomości z ulotek to przelot również był nie udany. Zapewnili mi państwo ze te linie są najlepsze i jeszcze nigdy nie trzeba było na nie czekać. Ja musiałem czekać 4 godz. Mam nadzieje że otrzymam rekompensatę w postaci zapłaty za hotel co najbardziej mnie dotknęło.