Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T14:21:49+01:00
(twoje miasto). 07.11.2009r.

Droga Kasiu!
W pierwszych słowach mojego listu pragnę Cię serdecznie pozdrowić i podzielić się informacjami na temat książki, która bardzio mnie zainteresowała.
Jest to powieść podróżnicza. Nosi tytuł "Podróżowanie- moja pasja". Jej autorem jest Michał Górczyk. Przedstawia losy młodzieńca, który marzy o podróży dookoła świata. Opisuje swoje przygody podczas zwiedzania najpiękniejszych miejsc ziemi. Gdy przebywa we Francji spotyka piękną kobietę i zakochuje się w niej. O tym, jak zakończy się przygoda miłosna bohatera książki i jego dalszych podróżach musisz przeczytać sama.
Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam. Mam nadzieję, że powieść przypadnie Ci do gustu i znajdziesz czas, na jej przeczytanie.
Magda .......
2 3 2
2009-11-07T18:00:09+01:00
Cześć Karol!

W tym liście chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki
pt.,,Powieść podróżnicza''
Jest to książka o 2 dziewczynkach - bliźniaczkach. Mają one po 11 lat.Pewnego razu ich rodzice musieli wyjechać do Ukrainy ,do pracy.Dziewczynki nie mogły z nimi pojechać bo jak wiesz w Ukrainie panuję zaraźliwy wirus ARH1R1. Dziewczynki zostały wysłane na 2 koniec Polski do swojej babci. Jednak okazało się, że zostały one porwane.Miały one mnóstwo przygód. Niebezpiecznych i zabawnych. Ta książka jest bardzo wzruszająca i piękna.O tym jak 2 dziewczynkom udało się w końcu dotrzeć do babci. Bardzo Ci polecam , abyś ją przeczytał.

Do zobaczenia
[ Twoje imię ]
3 4 3