Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T17:25:56+01:00
Cześć Kasia.
Przepraszam, że tak dawno nie pisałam do Ciebie, ale moja mama lezała w szpitalu i wszystko było na mojej głowie. Musiałam opiekowac sie mlodszym bratem. Zaprowadzac go i odbierac z przedszkola. Utrzymac porzadek w domu i gotować obiady. Całe szczescie, ze mama jest juz całkowicie zdrowa i wrocila do domu. Od tamtej pory minelo juz ponad pol roku.
Pomyslalam, że może spotkałybysmy się w tą niedziele? Zapraszam Cię do mnie na noc. Mam wiele pomysłow na ten dzień. Najpierw poopowiadamy sobie nasze ciekawe historie z przed lat. Wspaniale było gdy uczylas sie ze mna w gimnazjum. Szkoda tylko, ze po szkole musialas sie wyprowadzic do Warszawy. Gdybys przyjechała to moglybysmy isć do kina. U nas wyswietlaja teraz nowy film "Galerianki". ?Bardzo bym chciala na niego isc, bo podobno to świetny film. Co Ty na to? Otworzyli u nas nie dawno nowe centrum handlowe. Jest tu wiele sklepow. A akurat teraz potrzebuje sukienki na wesele mojej siostry ciotecznej. Miałam nadzieje, ze moze pomoglabys mi cos poszukac? Bo widziałam juz kilka ładnych sukienek. Mój tata jest dyrektorem basensu Aqua Park. Więc moglybysmy rowniez isc na basen na tak długo ile bysmy tylko chciały. W niedziele rowniez przyjezdza do nas cyrk. Mam juz nawet dla nas bilety. Zastanow się nad moją propozycja.
Czekam z niecierpliwością na Twoj przyjazd.
Twoja Ania
2 4 2
2009-11-07T17:31:46+01:00
Droga Basiu!
Postanowiłam napisać do Ciebie list.Ostatnim razem widziałam Cię 23 maja . Postanowiłam że przyjadę do Ciebie w tą niedzielą.
Mam na dzieję że będziesz w domu .Jeśli uda Ci się napisać do mnie list przed niedzielą to go napisz. Napisz w nim czy mam przyjechać do Ciebie ,czy będziesz w domu.
Pozdrawiam Cię.
1 1 1
2009-11-07T19:45:23+01:00
Białystok,7.11.09
Droga Aniu!
Dziś chciałabym ci opisać moje niedzielne plany.
Jutro z rodzicami jedziemy na największe lodowisko w Białymstoku. Zamierzamy tam spędzić kilka godzin. Następnie jedziemy na wielką górkę gdzie będziemy zjeżać na sankach, lepić bałwana, zjeżdżać na nartach i bić się śnieżkami! Na szczęście przez 5 popszednich dni
Padał śnieg więc na pewno nam go nie zabraknie. Potem mama obiecała że pójdziemy na gorącą czekoladę. Uwielbiam gorącą czekolaę! W związku z dużymi zaspami zatrzymamy się w jakimś hotelo bo i tak w poniedziałek nie idziemy do szkoły.
Jeżeli chcesz to razem z rodzinką możecie z nami jechać wiem że lubicie takie wyjazdy i czekoladę.
Twoja kochana siostra
2 3 2