Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T17:57:02+01:00
Gdańsk,7 listopada 2009 rok


Sz.Panie Leszku!

Na początku mojego lisu,chciałem Pana serdecznie pozdrowić.
Nie ukrywam,że mój list nie jest pisany z przyjemnością. Jestem negatywnie zaskoczony Pańskim zachowaniem. Pogląd na świat powinien moim zdaniem być inny, niż Pański.Powinien pan brać przykład z dzieci. Gdyby to dzieci miały rządzić krajem,świat byłby dużo prostrzy. Wszyscy by Pana lubili za swoje podejście do spraw.
Nie znam się na polityce.Ale słysząc co inni o Panu mówią, jestem pewien,że moja rada powinna załatwić problemy.Nie chcę by świat składał się z niemądrych dorosłych. Mam nadzieję ,że rozumie mnie pan,ponieważ moim zdaniem to ważna sprawa. Z pewnością mogłem się nie wyrazić w tym liście zbyt zrozumiala.
Jeśli Pan mnie nie potrafi zrozumieć proszę mi odpisać.Mam głęboką nadzieję,że pan mnie nie zawiedzie.
Na tym kończę mój list.Bardzo bym chciał wrócić na tę planetę i zobaczyć uśmiechnięte twarze ludzi,którzy chwalą swoje wspaniałego prezydenta.Możliwe,że ponownie napiszę.


Mały Książe
1 5 1
2009-11-07T18:01:19+01:00
Witaj chciałbym sie z tobą znowu zobaczyć i przżyć inne przygody ,dobrze pamiętam jak szukaliśmy wody chciałbym cię zaprosić na moją planetę abyś poznał róże. przyjedź za jakiś czas .bede czekać
2009-11-07T20:35:31+01:00
Drogi pilocie
Za miesiąc organizuje 16 urodziny.Bardzo zaskoczył mnie twój ostatni popis.
I jeżeli masz czas zapraszam cię na przyjęcie. Chciałbym żebyś wymyślił jeszcze lepsze przedstawienie i odstawił je na urodzinach. Oczywiście zapłace ci za to.
A zanim zapomnę chciałbym jeszcze zrobić w podobny sposób moje wejście, więc jeżeli przy okazji masz chwilę to zajmij się tym
Mały książe