Odpowiedzi

2009-11-07T18:59:20+01:00
Mój wymarzony dom w Atenach
Moim marzeniem jest, aby moje mieszkanie było w stylu
takiej małej willi. Chciałabym mieszkać nad morzem - lecz nie za blisko. No więc chciałabym mieć sypalnię, dużą kuchnię, dużą łazienkę i duży pokój gościnny- tak, aby cała rodzina mogłaby sie w nim zmieścić. Moje mieszkanie powinno być nastrojowe i kolorowe-ale nie przesadnie-z umiarem. Sypialnia skromna, koloru biało-kremowego, oczywiście z dużą ilością przerozmaitych poduszek;). Moja kuchnia powinna byc koloru żółtego i musi być przestronna, natomiast pokój gościnny musi być oczywiście duży. Chciałabym mieć widok na morze z balkonu, widzieć zachody i wschody słońca. Chciałabym mieć także swój ogródek-ponieważ kocham kwiaty. Lubię jeść "swoją" zdrową żywnośc, którą oczywiście wyhoduję w ogrodzie.
To jest takie moje skromne małe marzenie, które, mam nadzieję, się spełni:)
1 2 1
  • Użytkownik Zadane
2009-11-07T19:01:16+01:00
Wielki, o sympatycznym wystroju dom. Okrągły. Obiady byłyby podawane w wielkim, pięknie wystrojonym pokoju, odpowiednio przygotowanym na czwartkowe posiłki. Na środku pokoju ognisko, a nad nim otwór przez, który wylatywałby dym. Podłogi nałożone pięknymi kafelkami o złocisto-brązowej barwie. Przed domem piękny przedsionek, który daje widok na górę Olimp. Budynek składałby się z dwóch pięter. W środku unosiłby się piękny zapach lawędy, a na ścianach wisiałyby obrazy bogów greckich. Sypialnia z wielkim łożem z baldachimem. W takim domu grecki obywatel marzy mieszkać. Z pewnością ja też.
3 2 3
2009-11-07T19:06:22+01:00
Powinien mieć on 2 piętra i znajdować się na wzgórzu . Chciałbym aby otaczał go piękny ogród z kwiatami z całego świata . Chcę aby dom ten był niepowtarzalny. Chciałbym , żeby wnętrze domu było gustownie urządzone przez architekta wnętrz . Ściany pokoi pomalowane farbami o ciepłych kolorach. Korytarz mego domu parterowego chcę , żeby był ustrojony w rośliny , obrazy od słynnych malarzy . W środku domu powinien znajdować się basen w , którym bym codziennie pływała. Meble ze złotymi wykończeniami z bukowego drewna.
Mój dom powinien być ogromny, a jego wnętrze obfitujące w bogatosc. Ten dom powinien być godny zamieszkania bogów.
...

myślę że troche Ci pomogłam ;D
3 2 3