Βαrdzο dzιεκι.!

Napisz tekst zachęcający do odwiedzania okolicy w której mieszkasz. W swojej wypowiedzi postaraj sie wymienić jak najwięcej zalet tego miejsca
Użyj .
Słynny, piękny, najważniejszy, najciekawszy, najlepszy, niepowtarzalny, wspaniały, wyjątkowy, malowniczy, interesujący, jedyny w swoim rodzaju, powinieneś, warto zobaczyć, nie można przegapić, koniecznie obejrzyj , odkryj.


3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T19:30:47+01:00
łęczyca
Łęczyca jest małym chodź pięknym i nie powtażalnym miejscem , które warto zwiedzić.Jest dużo odnowionych bloków , ładnie pomalowane szkoły i czyste ulicE . Można a nawet trzeba zwiedzic tutaj najciekawsze miejsca takimi sa np:Tum lub Zamek , z którymi wiąże sie duzo ciekawych legęd.Są dwa wspaniałe koscioły i piekny Zalew nad , którym można połowić ryby lub odpocząć w ciszy. Ponieważ jest to małe miasto jest tu dosyć spokojnie i cicho . Jest dużo sklepów z ciekawymi ciuchami wiec jeżeli jestes osobą , która lubi zaszaleś na zakupach to musisz tu przyjechać
1 1 1
2009-11-07T19:41:28+01:00
Nie wiem o jakim miejscu mam pisać ale napiszę np o Wrocławiu
Chcialabym zachecic do obejrzenia mojej pieknej miejscowosci jaka jest Wroclaw.W mojej słynnej miejscowości można zobaczyć dużo pięknych miejsc np.mosty,Kępę Mieszczńską,Rynek,RatuszOstrów Tumski,Wyspa Słodowa,Wyspa Piasek,Wielkie Miasto,Stare Miasto,plac Solny,Nowy Targ,Ogrod Botaniczny,zoo.
2009-11-07T19:42:06+01:00
Zapraszam cię do słynnego miasta ludzi pracy. Jest to miejsce jedyne takie w swoim rodzaju. Warto zobaczyć wiele interesujących i malowniczych lokacji. Czeka na ciebie niepowtarzalna przygoda. Najważniejszym celem mieszkańców tego miasteczka jest zapewnienie tobie maksymalnej rozrywki. Koniecznie obejrzy narzędzia jakich używano tysiące lat temu oraz odkryj sekrety ich działania. Najciekawszym elementem miasteczka jest sieć tuneli ciągnąca się pod całą tą lokacją. Nie możesz tego przegapić.