Odpowiedzi

2009-11-07T21:42:46+01:00
Chrześcijanie patrzą na to jak coś najpiękniejszego. Życie jest najważniejsze To największy skarb jaki Bóg mógł dać kiedykolwiek człowiekowi.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T21:50:16+01:00
Człowiek otrzymując życie od Boga zyskał możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego, czegoś co stanowi kolejny etap na drodze do zbawienia. Dar, który otrzymaliśmy jest wartością, jaką powinniśmy w pełni wykorzystać i nie zmarnować, bo pomimo doświadczania w nim wielu trosk i zmartwień, mamy chwile szczęścia i radości. Powinny być one zachętą do stawiania czoła przeciwnościom losu i przeszkodom, jakie człowiek spotyka na swej drodze. Otrzymaliśmy je po to, by przez życie z bliźnimi poznawać samego Boga, bo przecież Bóg stowrzył człowieka na swój obraz i podobieństwo. Szanując innych, szanujemy Jego. To, co mamy, musimy doceniać i rozwijać w dobrym kierunku, bo dar życia daje nam taką szansę, szansę życia w zgodzie z Bogiem i otaczającym nas społeczeństwem. Dostaliśmy okazję do wybrania dobra lub zła, określenia wartości, które są dla nas najważniejsze i to, czy dokonamy właściwego wyboru, zależy tylko od nas.
2009-11-07T22:47:21+01:00
Dar życia jest największym darem jaki człowiek może otrzymać od Boga. do niedawna ludzie, którzy popełniali samobójstwa nie byli nawet grzebani na cmentarzach chrześcijańskich. bóg dając nam życie okazał nam Swą największą łaskę, dał nam prawo wyboru dobra i zła. dzięki dobremu życiu możemy zasłużyc na życie wieczne w niebie.