Odpowiedzi

2009-11-07T22:12:56+01:00
Uwazam ze warto czytac ksiazki.
Otóż pierwszym argumentem jest to, że czytając cokolwiek wzbogacamy nasze słownictwo. Następnym argumentem jest wolny czas, który można mile spędzić także przy lekturze. Niektóre są tak wciągające i interesujące, że trudno się do nich oderwać.
Kolejną sprawą jest to, że gdy odrabiamy lekcje spotykamy się z wyrazami, których znaczenia nie znamy. Wtedy sięgając po odpowiedni słownik dowiadujemy się o ich znaczeniu.
Kolejnym argumentem potwierdzającym moją tezę jest nasze hobby. Każdy ma swoje zainteresowania i chce jak najwięcej o nim wiedzieć. Mimo, że w Internecie można łatwo i szybko znaleźć informacje, to nigdy nie zastąpi on książki.Uważam, że powyżej przedstawione argumenty potwierdzają tezę, iż warto czytać książki. Mam nadzieję, że przekonają one innych uczniów i nie tylko uczniów do sięgnięcia po to cenne i praktyczne źródło wiedzy.
2 3 2
  • Użytkownik Zadane
2009-11-07T22:13:30+01:00
Czy warto czytać książki, które odnoszą się do przeszłości?
moim zdaniem warto
pierwszym argumentem jest że możemy się czegoś dowiedzieć o przeszłości.
po drugie uczymy się czytać
heehee nie chce mi się pisać a może mięć kilka pun. <soRy>
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-07T22:14:57+01:00
Chciałabym wyrazić swoje zdanie na temat 'Czy warto czytać książki związanie z przeszłością'
Moim zdaniem czytanie ksiązek związanych z przeszłoscią powinno byc obowiązkiem kazdego człowieka, gdyz czytając o tym co było możemy nie popełnić błedów naszych przodków. Kolejnym argumentem jest ciekawosc jak rozwiązywali problemy nasi poprzednicy, dzieki temu mozemy znalezc rozwiątanie problemów współczesnej ludzkości. Kolejnym ze znanych mi argumentów jest możliwoś naśladowania szlachetnych czynów. naprzykład nasladowanie meżczyzn z lektury 'Dywizjon 303'
2 1 2