1.Jakie znasz rodzaje chmur?
2.Ile trwała wojna stuletnia?
3.Czy ludzie niewidomi od urodzenia widzą w snach?
4.Jak byłem mały to myślałem, że... - jak dokończycie to zdanie?
5.Czy macie takie swoje osobiste zasady?
6.Dlaczego we śnie jest inne poczucie czasu niż w rzeczywistości?
7.Dlaczego ludzie "koloryzują" swoje opowieści?
8.Jestem najlepszym przykładem, że... - jak dokończycie to zdanie?
9.Czuliście się kiedyś niepotrzebni, całkiem zbędni?
10.Czy dajecie ściągać innym w szkole?

2

Odpowiedzi

2009-11-08T08:33:01+01:00
1,pierzaste i kłębiaste
2, 116
3,chyba tak
4,wszystko na świecie jest dobre
5,tak
6,bo się nie patrzy na zegarek
7,żeby się pochwalić
8,mam poczucie humoru
9,nie
10, tak
3 1 3
2009-11-08T09:23:36+01:00
1. Chmury można podzielić na cztery grupy. Pierwsze trzy grupy wyróżnia się na podstawie wysokości na jakiej występuje ich podstawa ponad poziomem gruntu:
- chmury wysokie: od 5 do 13 km,
- chmury średnie: od 2 do 6 km,
- chmury niskie: od 0 do 2 km ponad ziemią.
Czwarta grupa to chmury o budowie pionowej: są to chmury bardzo rozbudowanie w pionie i ze względu na to nie mogą być klasyfikowane na podstawie wysokości, na jakiej występuje ich podstawa.


2.116 lat

3.Moim zdaniem ich sny polegają na odczuciach. Snią o zapachach, smakach, strachu, rozkoszy wszystkim tym co nie da się zobaczyć a można poczuć. Śnią o dotyku o czytaniu Brailem i o tym co słyszą. Ich sny są muzyką nie wizją. Piękne prawda?

4.Jak byłem mały to myślałem , że krasnoludki były u mnie w odwiedzinach !!

5.Mam różne osobiste zasady. Część z nich znajduje się w mojej łazience i służy do odkażania rur (np. NaOH, tzw. Kret), ale nie napiszę na czym polega ich tworzenie, bo nie mam wystarczającej wiedzy chemicznej. Jeżeli zaś chodzi o zasady moralne, a być może ten rodzaj miałaś/miałeś na myśli, to nie mam żadnych konkretnych, no może poza jedną, ale o tym zaraz. Tzn. nie mam żadnego osobistego dekalogu, 100 zasad dobrego zachowania i innych takich, bo najzwyczajniej w świecie bym ich nie spamiętał. dlatego też staram się tam gdzie się da stosować imperatyw kategoryczny Kanta, a tam gdzie on nie wystarcza zasadę, żeby nie przekraczać wolności drugiego człowieka, co wyrasta z liberalnego założenia, że wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna wolność

6.Ja miałam tak dzisiaj rano obudzilam sie 7:50 polozylam sie (chyba nie zasnelam nie wiem) czulam sie juz wypoczeta mysle spalam(przysypałam ) pewnie z 2 godziny budze sie a ty 8:10 ...

7.Jeżeli chodzi ci o zmianę koloru przy udzielaniu odpowiedzi to pewnie spowodowane jest to tym iż chcą coś podkreślić lub wyróżnić w tekście (coś na co powinieneś zwrócić uwagę).

A jeżeli chodzi ci o "urozmaicanie" odpowiedzi to pewnie dlatego że są pod wpływem silnych emocji lub chcą się czymś pochwalić. Np: mężczyzna wobec kobiety "koloryzuje" swoje historie żeby jej zaimponować w wiadomym celu.

8.Jestem najlepszym przykładem, że pomagam innym , jestem wzorowym uczniem i daję dobry przykład innym !!

9.Całe życie... Ale znalazłam sposób, żeby pozbyć się tego uczucia: rzucam się w wir zajęć, nauki i treningów. Zapominam o wszystkim... czasem nawet o tym, jak się nazywam

10.Zależy co ściągać , jeśli ci chodzi o kartkówki , sprawdziany itd. to czasami i jak się tą osobę lubi !!!
3 3 3