Ja nie robie blędow ortograficznych .Codziennie ćwicze pisownię trudnych wyrazow. przepisuje je lub pisze z pamięci . Porównam z zapisem ojca, ktory pomaga mi sie uczyć .Biore tez slownik i odszukuje odpowiednie zasady pisowni ucze sie regul i probuje je stosowac . Ostatnio cwiczył na komuterze . Posiada słownik ortograficzny pod redakcja profe. A.Mickiewicza . Dolaczone do niego plyta CD pozwala jemu robic sobie dyktanda bez nauczyciela .lektor czyta tekst, a Robert pisze. Zatrzymuje dyktowanie,jesli nie moze zdazyc . Na koniec sprawdza i poprawia . Zadanie mozna zakonczyc dopiero wtedy , gdy komputer potwierdzi ,ze wszystko jest dobrze napisane.

i musze napisac to 3.osobie liczbie pojedynczej POMOCY

3

Odpowiedzi

2009-11-08T10:11:35+01:00
Robert nie robi błędów ortograficznych.Codziennie ćwiczy pisownię trudnych wyrazów.Przepisuje je lub pisze z pamięci.Porównuje z zapisem ojca, który pomaga mu się uczyć.Bierze też słownik i odszukuje odpowiednie zasady pisowni, uczy się regół i prubuje je stosować.Ostatnio ćwiczył na komputerze. Posiada słownik ortograficzny pod redakcja profesora A.Mickiewicza.Dołączona do niego płyta CD pozwala jemu robić sobie dyktanda bez nauczyciela, lektor czyta tekst, a Robert pisze.Zatrzymuje dyktowanie, jeśli nie może zdążyć. Na koniec sprawdza i poprawia.Zadanie może zakończyć tylko wtedy , gdy komputer potwierdzi , że wszystko jest dobrze.
2009-11-08T10:11:57+01:00
On nie robi błędów ortograficznych. Codziennie ćwiczy pisownie trudnych wyrazów.Przepisuje je lub pisze z pamięci. Porównuje z zapisem ojca , który pomaga mu się uczyć. Bierze też słownik i odszukuje odpowiedniej zasady pisowni. Uczy się reguł i probuje je stosowac. Ostatnio cwiczyl na komputerze. Posiada słownik ortograficzny pod redakcją A.Mickiewicza . Dołączone do niego płytya CD pozwalu jemu robic sobie dyktanda bez nauczyciela. Lektor czyta tekst, a Robert pisze. Zatrzymuje dyktowanie, jeśli nie może zdążyc. Na koniec sprawdza i poprawia. Zadanie można zakończyc dopiero wtedy, gdy komputer potwierdzi, żę wszystko jest dobrze napisane.
Pozdrawiam:)
2009-11-08T10:14:30+01:00
On nie robi błędów ortograficznych.Codziennie ćwiczy pisownię trudnych wyrazów.Robert przepisuje je lub pisze z pamięci.Porównuje z zapisem ojca, który pomaga mu się uczyć.Bierze słownik i odszukuje odpowiednie zasady pisowni, uczy się regularnie i próbuje je stosować.Ostatnio ćwiczył na komputerze.Posiada słownik ortograficzny pod redakcją A.Mickiewicza.Dołączona do niego płyta CD pozwala jemu robić sobie dyktanda bez nauczyciela,lektor czyta tekst,Robert pisze.Zatrzymuje dyktowanie jeśli może zdążyć.Na koniec sprawdza i poprawia. Zdanie można zakończyć dopiero wtedy gdy komputer potwierdził, ze wszystko jest dobrze napisane.