Witam:)PILNE

Mam napisac opis sytuacji tylko nie wiem jak;(


Opis sytuacji ,że jestem na polowaniu z dziadkiem gdzie zabiłem tam dzika i musze wyraźić uczucia itd...powyżej 200słów;)

Jak by ktoś chciał mi pomóc to bede bardzo wdzieczy:)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-08T11:05:24+01:00
Pewnego razu poszłem z dziadkiem do lasu na polowanie. w krzakach coś się poruszyło przestraszyłem się i strzeliłem nawet nie wiem jak to zrobiłem. jak się okazało że to był dzik to byłem bardzo podekscytowany i dziadek był ze mnie bardzo dumny. gdy wruciliśmy spowrotem do domu to babcia i mama się zapytała kto takiego pięknego dzika upolował to powiedziałem że ja to ja to upolowałem.mama była ze mnie bardzo dumna jak i cała rodzina bo pierwszy raz byłem na polowaniu i odrazu zabiłem dzika. jak wróciliśmy z mamą do domu to tato nie chciała nam uwierzyć że ja sam to zwierze upolowałem. na drudi dzień pojechaliśmy wszyscy troje spowrotem do dziadków że by już przygotowanego dzika przez mojego dziadka zjeść. był naprawdę smaczny.
2009-11-08T11:09:14+01:00
Rano ,gdy wybralem sie z ukochanym dziadkiem na polowanie to nie moglem sie dokczekac kiedy dojdziemy do lasu, w lesie chodzilismy, szukalismy i gdy trafil sie maly dzik to dziadek powiedzial ze mam w niego strzelic juz chwytalem strzelbe ale odmowilem poniewaz szkoda mi bylo takiego dfzika. dziadek powiedzial ze trzeba jer zabic.juz mialem pociagnac za spust z taim strachem dziadek mi pomogl i go zabilismy .postanowilem ze wiecej sie nie wybiore na polowanie bo szkoda tych zwierzatek.