Odpowiedzi

2009-11-08T12:16:13+01:00
Najgorsze zdj to maje jak bylam mala i brzydka!! zrobila mi to mama jak sie bawilam z bratem !!
2009-11-08T12:18:58+01:00
Nagorsze zdjęcie to fotografia z mojej komuni Świętej . Wyszłam / em tam strasznie . Akurat padał deszcz i był straszny wiatr . Włosy miałam /em tam jak po huraganie . Moja alba nie była już biała ale prawie siwa . Słońce prawie nie wychodziło więc zmarzłem/am i na fotografi byłam skulona. A nie dość jeszcze moja mama podstawiła mi rogi . Do dziś się śmiejemy z tego zdjęcia . Rodzeństwo ciągel wyciąga je jak ktoś do mnie przychodzi . Ja sam / sama mam niezła radość .


abstrakcja :DD

nie wiedziałąm co wymyśleć ;D
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-08T12:19:25+01:00
MOja najlepsza fotografia zdjęcie to zdjęcie z moimi przyjaciółmi.
Jest to dla mnie bardzo cenna fotografia, ponieważ upamiętnia piękne czasy z moimi znajomymi. Kiedy będe starsz będe mogła oglądać ją i wspominać dawne cudowne czasy. Jest wyjątkowa, również dlatego, że widać na niej jak świetnie się ze sobą bawimy
i cudownie spędzamy czas. Przedstawia super śmieszne miny i jest bardzo śmieszna. Patrząc na to zdjęcie widze jakich wspaniałych mam przyjaciół i dlatego też jest ono dla mnie takie cenne. Tak jak moi przyjaciele. Jest to moja ulubiona fotografia i zatrzymam ją n a zawsze aby pamiętać o was wszystkich.
sentymentalnie^^