Odpowiedzi

2009-11-08T12:48:33+01:00
„ Czy warto mieć przyjaciela”Ludzie często mówią, że przyjaźń jest fikcją. Jednak moim zdaniem rzeczywistość jest zupełnie inna.
Znaleźć prawdziwego przyjaciela to nie lada sztuka, ale gdy już znajdziemy dostrzegamy ogromne plusy jego „posiadania”. Przyjaciel jest osobą, która zawsze pozostanie przy nas, nigdy nie zostawi z problemem, będzie wspierać i pomagać, kiedy będzie to potrzebne.
Jak powiedział pewien mądry człowiek: „PRZYJACIEL JEST KIMŚ, KTO ZOSTAJE PRZY TOBIE, GDY INNI ODEJDĄ”, i jest to święta prawda! Przyjaciel nie zważa nigdy na to, co myślą o tobie inni, nie interesuje się zdaniem innych, jest przy tobie bez względu na wszystko i to jest w przyjaźni najpiękniejsze! Prawdziwego przyjaciela obchodzi tylko to, co ty sam mówisz o sobie, a nie to, co mówią inni. Przyjaźń jest czymś najwspanialszym i najbardziej niepowtarzalnym, co może spotkać człowieka w tym wielkim zmaterializowanym i egoistycznym świecie. Przyjaciel zawsze działa bezinteresownie i podejmując decyzje zawsze bierze pod uwagę twoje uczucia i nie podejmie decyzji, która mogłaby zaszkodzić waszej przyjaźni.
Warto mieć przyjaciela, bo bez niego trudno jest żyć. Ludzie nie doceniają przyjaźni, zapominają jak jest cenna i ile wnosi w życie człowieka.


Napiszesz trochę rozciąglej to powinno być na A4 :)
3 3 3