List ma byc do kolezanki od ktorej dostalismy prezent urodzinowy i musimy jej opowiedziec o swoich urodzinach to ja powiem w punktach co musi byc pierwsze
- podziękowanie za prezent ktory dostalismy od niej
-powiedz co to za prezent i go opisac
-co robiłas podczas swoich urodzin
-jakie prezenty dostalismy
-podziękowac jeszcze raz

2

Odpowiedzi

2009-11-08T12:37:34+01:00
Opole 24.11.2009r

Droga Aniu
Chciałabym ci z całego serca podziękować za prezent na moje urodziny. Zawsze marzyłam o takim pluszowym piesku. Ma taką śliczną czerwoną kokardę, która pasuje do jego brązowej sierści.
Jest mi przykro, że nie przyjechałaś na moje urodziny, ponieważ bez ciebie nie było tak dobrej zabawy, choć i tak wiele straciłaś.
Na początku moja mamusia podała nam tort czekoladowy a w nim 13 świeczek, następnie wzniosłyśmy toast i oglądałyśmy TV. Następnie Dorotka zaproponowała grę w kalambury, tak też zrobiłyśmy. Około 18 wszystkie przebierałyśmy się i malowałyśmy się. Bardzo się wszystkim podobało. Zjadłyśmy chrupki i poszłyśmy do salonu oglądać filmy jakie mój brat przyniósł z wypożyczalni. Dostałam mnóstwo prezentów, aż 12. Były to między innymi pluszaki, gry na komputer oraz kosmetyki.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za twój prezent. Szkoda że nie przyszłaś, ale jeżeli będziesz mogła w innym terminie mnie odwiedzić, to będzie mi bardzo miło. Czekam na ciebie!

Całuję Ola
3 2 3
2009-11-08T15:58:41+01:00
Np:
Hi Natalia !
I wrilly wont to sey to you thanks. That present from you is owsome i love it.
My birthday party wos owsome i wos dance with my new boyfrend. My party finish a free' o clock in the morning. The people in my party give to me the 2 clock for hand, 5 thusand dolar and dad and mum give for me a car porshe. I wreally thanks one more time for a present the nutifull close from Mediolan.Greetings from poland Love .....imię.
3 3 3