Co tu pisze po polsku

Nicole Kidman
She has dual nationality. She was born in the United States but her parents were Australian. She lived in Sydney, Australia, from the age of four.
Nicole was very tall, pale, and shy. Some girls didn't like her and they called her names. She didn't go to the beach with them - she went to the theatre.
She liked dancing and acting. Her first part was a sheep in a Christmas play when she was six.She took her first acting class when she was ten.She made her first Hollywood film in 1989. She won an Oscar for Best Actress three years ago for The Hours.

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-08T13:30:26+01:00
Nicole Kidman
Ma podwójne obywatelstwo. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale jej rodzice byli Australii. Mieszkała w Sydney, w wieku od czterech.
Nicole był bardzo wysoki, blady i nieśmiały. Niektóre dziewczyny nie lubił ją i wezwali jej nazwy. Ona nie iść na plażę z nich - poszła do teatru.
Lubiła taniec i aktorstwo. Jej pierwsza część była owce grać Bożego Narodzenia, kiedy była six.She wzięła pierwszy z aktorstwa, kiedy była ten.She się jej pierwszy Hollywood w 1989 roku. Ona zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki, trzy lata temu .
2009-11-08T14:30:18+01:00
Nicole Kidman ma podwójną narodowśc. Urodziła się w USA, ale jej rodzice są Australijczykami. Mieszka w Sydney w Australii od 4 lat. Nicole jest bardzo wysoka , wątła i nieśmiała. Niektóre dziewczyny nie poznają jej i nie pamiętają jej imienia.
Nie chodzi z nimi na plażę, woli chodzic do teatru. Lubi taniec i aktorstwo. Jej pierwszą rolą była rola owcy w przedstawieniu Bożego Narodzenia , miała wtedy 6 lat. W wieku 10 lat poszła do szkoły aktorskiej. W swoim pierwszym filmie zagrała w 1989 r. w Hollywood. 3 lata temu dostała Oscara za najlepszego aktora w filmie 'The Hours'/ Godziny.